Zaplo


Szczegóły oferty, komentarze i opinie klientów

Zaplo

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 1000 zł

Kwota maksymalna: 15000 zł

Wiek: 21 - 75

Dostępna w weekend: TAK

Sprawdzane bazy

BIK
BIG
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

Zaplo sp. z o.o.

Adres:

ul. Żwirki i Wigury 16c Budynek B4

Telefon:

221 333 888, 222 673 000

Strona www:

https://www.zaplo.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Zaplo należy do Grupy Kapitałowej „4finance Group”, która działa na rynku europejskim w 17 krajach. Firma stawia na rzetelność i odpowiedzialność w stosunku do klienta. Stosując szeregi nowych rozwiązań sprawia, że dostosowuje się do szerokich zmian wynikających z potrzeb klientów. Oferowana jest pożyczka od 1000 PLN do 15000 PLN od 3 do 36 miesięcy są to pożyczki ratalne i z tego powodu nie są one darmowe.

Oferta firmy

Zaplo oferuje pożyczki od 1000 do 15000 PLN na okres od 3 do 36 miesięcy. 

Warunki otrzymania pożyczki

Aby otrzymać pożyczkę w firmie Zaplo należy spełnić kilka podstawowych wymagań:

 • posiadać obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski,
 • mieścić się w przedziale wiekowym od 21 do 75 lat,
 • posiadać zdolność do spłaty zobowiązania oraz uzyskać pozytywną ocenę podczas badania zdolności kredytowej,
 • brak negatywnego wpisu do rejestru dłużników BIG, BIK, ERIF, KRD oraz rejestr Związku Banków Polskich,
 • posiadać osobiste konto bankowe,
 • mieć aktywny Profil Klienta na portalu Zaplo.pl

Nie są wymagane zaświadczenia o dochodach ani inne dodatkowe dokumenty. 

Proces wnioskowania o pożyczkę

Proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty. Wystarczy, że skorzystamy z kalkulatora dostępnego na stronie internetowej i za pomocą suwaków wybierzemy odpowiednia kwotę oraz wysokość miesięcznej raty, jaka nas interesuje. Istnieje możliwość ręcznego wpisania tych wartości w odpowiednie pola. Następnie zostaniemy przekierowani do formularza rejestracyjnego w celu uzupełnienia danych osobowych. Podczas pierwszego wnioskowania zakładamy profil klienta. Możemy wnioskować aż do 15000 PLN bez zaświadczeń o dochodach w zupełności wystarczy dowód osobisty. Kolejną pożyczkę możemy uzyskać logując się do swojego profilu i w ten sam sposób wybierając kwotę oraz wysokość raty, jaka nas interesuje.  Zarówno, jeżeli wnioskujemy pierwszy bądź, któryś z kolei raz o pożyczkę mamy możliwość uzyskania maksymalnej dostępnej kwoty, czyli do 15000 PLN.

Weryfikacja

Weryfikacja danych osobowych odbywa się za pomocą zwykłego przelewu weryfikacyjnego, płatności błyskawicznej, przez Blue Media oraz usługi Instantor, czyli systemu, który ekspresowo potwierdzi zgodność danych osobowych. Dzięki takim dogodnościom nie ma potrzeby wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Sprawdzenie przyszłego klienta przy użyciu usługi Instntor czy błyskawicznego przelewu umożliwi znaczne przyspieszenie całego procesu wpłaty pieniędzy na konto. 

Warunki pożyczek

Zaplo oferuje pożyczki ratalne w zakresie od 1000 do 15000 PLN na okres od 3 do 36 miesięcy. Firma nie prowadzi darmowych pożyczek, w związku, z czym do spłaty określonej kwoty dochodzi oprocentowanie oraz prowizja za udzielenie pożyczki. Przykładowe całkowite koszty pożyczki w zależności od wysokości oraz okresu spłaty:

Najważniejszym kryterium, którym klient kieruje się wybierając bank lub firmę udzielającą pożyczek są oczywiście koszty, które trzeba będzie ponieść. W przypadku Zaplo koszty przedstawiają się następująco:

W przypadku pożyczki na 12 miesięcy koszty pożyczki w zależności od kwoty wyniosą:

 • Dla kwoty 2000 PLN, 1209.96 PLN kosztów,
 • Dla kwoty 5000 PLN, 3024.96 PLN kosztów,
 • Dla kwoty 15000 PLN, 9074.88 PLN kosztów.

W przypadku pożyczki na 24 miesiące koszty pożyczki w zależności od kwoty wyniosą:

 • Dla kwoty 2000 PLN, 1914.86 PLN kosztów,
 • Dla kwoty 5000 PLN, 4787.28 PLN kosztów,     
 • Dla kwoty 15000 PLN, 14362.08 PLN kosztów.

W przypadku pożyczki na 36 miesięcy koszty pożyczki w zależności od kwoty wyniosą:

 • Dla kwoty 2000 PLN, 2323.08 PLN kosztów,
 • Dla kwoty 5000 PLN, 5808.24 PLN kosztów,
 • Dla kwoty 15000 PLN, 17424.36 PLN kosztów.
Przedłużenie spłaty

Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i umożliwia do skorzystania z przedłużenia terminu spłaty pożyczki o jeden miesiąc określając taką dogodność, jako wakacje pożyczkowe. Możemy wnioskować o przesunięcie terminu poprzez swój profil klienta a informację o dostępności wysyłane są mailem, w którym również znajdzie się kwota, jaką należy uiścić za przesunięcie terminu

Niespłacona w terminie rata pożyczki może spowodować poważne konsekwencje. W skutek braku spłaty zostanie wypowiedziana umowa z koniecznością spłaty pozostałego zobowiązania w terminie 30 dni oraz poniesienie kosztów za nieterminowa spłatę w wysokości 14 % kwoty w skali roku. Spóźnienie w regulowaniu pożyczki może spowodować również dodatkowe koszty związane z licznymi monitami oraz wezwaniami do zapłaty przez firmy windykacyjne. Najgorszym scenariuszem dla zadłużonego jest skierowanie sprawy na drogę egzekucji komorniczej oraz zgłoszenia sprawy do sadu. Możemy również być pewni, że jeżeli nie uregulujemy długu zostaniemy wpisani na listę dłużników do Biur Informacji Gospodarczej, co może skutkować w przyszłości problem z otrzymaniem kredytu bądź innych usług finansowych.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Smolak

rok temu
Bardzo dobra firma
Opinia o chwilówce

Tomas

rok temu
Złożenie wnisoku zajmuje dosłownie chwile ale na pieniądze czekałam już dłużej. To żw nie trzeba wykonywać przelewu jeat dużym udogodnieniem. Ogólnie oceniam pozytywnie tą firme.
Opinia o chwilówce

Patka

rok temu
Spoko że nie trzeba robic przelewu weryfikacyjnego
Opinia o chwilówce

Maciej

rok temu
Kasa szybko na koncie
Opinia o chwilówce

Marian

rok temu
10000 zł tonjuż całkiem pokaźna kwota
Opinia o chwilówce

Łukasz

rok temu
Polecam, można załatwić bardzo szybko, nawet w nedzielę

Złóż wniosek

Lista pożyczek