Yolo


Szczegóły oferty, komentarze i opinie klientów

Yolo

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 1000 zł

Kwota maksymalna: 7000 zł

Wiek: 21 - 70

Dostępna w weekend: TAK

Sprawdzane bazy

BIK
BIG
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

YOLO S.A.

Adres:

Dr Franciszka Witaszka 6; 64-920 Piła

Telefon:

+48 222 28 28 28

Strona www:

https://www.yolo.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Właścicielem firmy jest YOLO S.A z siedzibą w Warszawie, pożyczkodawca świadczy usługi w zakresie pożyczek pozabankowych ratalnych. Stawiając na szybkość oraz łatwość w uzyskaniu pożyczki bez zbędnych formalności, dlatego cały proces dokonujemy online bez wychodzenia domu.

Dodatkowo usługa pożyczki w firmie Yolo jest całkowicie zgodna z najwyższymi standardami, poprzez regulację i nadzór:

 • Komisji Nadzoru Finansowego,
 • Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów,
 • Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych,
 • Ustawę z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim,
 • RODO,
 • Ustawę z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną,
 • Kodeks Cywilny.
Oferta firmy

Yolo oferuje pożyczki ratalne w wysokości od 1000 do 7000 PLN na okres od 4 do 18 miesięcy. Aktualnie pożyczkodawca zrezygnował już z udzielania pierwszej darmowej pożyczki. W związku z tym, wszystkie pożyczki są obciążone oprocentowaniem i prowizją.

O pożyczkę możemy się starać od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 do 21: 00, natomiast w sobotę i niedzielę w godzinach 10: 00 do 18:00.

Warunki otrzymania pożyczki

Pożyczkodawca stawia przed potencjalnym pożyczkobiorcą kilka podstawowych wymagań do spełnienia, przede wszystkim są to:

 • Posiadanie obywatelstwa RP oraz ważnego dowodu tożsamości;
 • Być w przedziale wiekowym od 21 do 70 lat;
 • Poprawnie wypełniony formularz w YOLO S.A.;
 • Posiadanie aktywnego numeru telefonu oraz adres email;
 • Brak negatywnych wpisów w Biurach Informacji Gospodarczej (BIG): BIG Infomonitor oraz Biurze Informacji Kredytowej (BIK); Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., KBIG S.A. - Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • W momencie wnioskowania o pożyczkę klient nie może posiadać niespłaconej pożyczki u pożyczkodawcy.

Jeżeli, któryś z tych warunków nie zostanie spełniony możemy spotkać się odmową udzielenia pożyczki, jednak jest to kwestia indywidualnego podejścia firmy.

Proces wnioskowania o pożyczkę

Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się całkowicie online. Pierwszym krokiem jest rejestracja podając podstawowe dane osobowe, jeżeli dokonamy prawidłowej rejestracji przechodzimy do składania wniosku, wybierając kwotę oraz okres spłaty zobowiązania oraz podając niezbędne dane. Pożyczkodawca umożliwia dokonania potwierdzenia danych osobowych za pomocą usługi Instantor, jest to bardzo szybki sposób, dzięki czemu cały proces jest krótszy niż przy sztandarowym przelewie. Dodatkowo sprawdzana jest również historia kredytowa w rejestrach dłużników BIG i BIK.

Jeżeli otrzymamy pozytywną decyzję mamy dwie możliwości wypłaty gotówki, jedną z nich jest tradycyjny przelew na konto, a dla osób nie posiadających kont bądź tych, którzy nie chcą, aby pożyczka została przelana na osobiste konto wypłata w formie czeku GIRO, czyli na poczcie.

Weryfikacja

Weryfikacja danych osobowych podanych we wniosku odbywa się za pomocą szybkiej usług Instantor, dzięki czemu nie musimy czekać aż przelew się zaksięguje tak jak jest to w przypadku tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego.

Yolo stawia na klientów rzetelnych i uczciwych poddając ich zdolność kredytową dokładnej weryfikacji w rejestrach dłużników BIK i BIG: Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowy Rejestr Długów, ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., KBIG S.A. - Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Warunki pożyczek

Yolo oferuje pożyczki ratalne w wysokości od 1000 do 7000 PLN na okres od 4 do 18 miesięcy. Zarówno pierwsza jak i wszystkie kolejne pożyczki będą wiązały się z doliczeniem do całkowitej kwoty pożyczki prowizji oraz odsetek.

Warto zwrócić uwagę, że już przy pierwszej pożyczce mamy szanse na otrzymanie maksymalnej kwoty 7000 PLN, jednak pożyczkodawca podkreśla, że zależy to w głównej mierze od zdolności kredytowej.

Przykładowy koszt pożyczki dla kwoty 4000 PLN na okres 18 miesięcy przy RRSO 37% wynosi 1037 PLN: Podsumowując całkowita kwota do spłaty to 5137 PLN.

Porównując reprezentowany przykład z ofertą znanej firmy Wonga, gdzie kwota pożyczki również wynosi 4000 PLN na okres 18 miesięcy, całkowita kwota do spłaty to 4632.30 PLN, a RRSO jest na poziomie 21 %. Widzimy, zatem, że Wonga prezentuje korzystniejszą ofertę w porównaniu do Yolo. Jednak nie oznacza to, że Yolo nie jest ofertą atrakcyjną, gdyż zdecydowana większość pożyczkodawców posiada w swojej ofercie jeszcze droższe pożyczki.

Przedłużenie spłaty

Pożyczkodawca radzi, aby w momencie wystąpienia problemu ze spłatą zobowiązania skontaktować się z biurem obsługi pod numer 222 28 28 28, napisać na adres email kontakt@yolo.pl bądź wysłać zgłoszenie w strefie klienta.

Jeśli nie dokonamy przedłużenia terminu, a zobowiązanie nie zostanie uregulowane pożyczkodawca może podjąć odpowiednie kroki, które mogą spowodować poważne konsekwencje. Przede wszystkim mogą zostać naliczone odsetki za zwłokę, monity listowne i telefoniczne, skierowanie sprawy do firmy windykacyjnej, uruchomienie postępowania sądowego oraz wszczęcie egzekucji komorniczej. Pożyczkodawca również dokona wpisu do rejestru dłużników, co w przyszłości może spowodować utrudnienie otrzymaniu pożyczki, kredyt itd, dlatego ważne, aby pilnować terminu spłaty.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Roberto

rok temu
Skorzystałem z tej promocji darmowej bo tak to drogo mają

Złóż wniosek

Lista pożyczek