Vippo


Szczegóły oferty, komentarze i opinie klientów

Vippo

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 1000 zł

Kwota maksymalna: 10000 zł

Wiek: 25 - ?

Dostępna w weekend: TAK

Bez BIK: TAK

Sprawdzane bazy

BIK
BIG
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

Vippo Sp. z o.o.

Adres:

ul. Solec 22, 00-410 Warszawa

Telefon:

22 376 00 76

Strona www:

https://vippo.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Właścicielem Vippo jest spółka o tej samej nazwie Vippo Sp. z o.o., która działa na polskim rynku od 2017 oferując pożyczki ratalne bez zbędnych formalności w postaci zaświadczeń o zarobkach itd. Dzięki korzystnym warunkom oraz uproszczonym procesem wnioskowania o pożyczkę zyskała dużą popularność wśród klientów. Dane przekazywane przez pożyczkobiorcę są całkowicie bezpieczne, dzięki stosowaniu przez firmę najwyższych standardów i ochrony danych osobowych.

Oferta firmy

Firma Vippo daje możliwość skorzystania z pożyczki ratalnej od 1000 do 10000 PLN na okres od 6 do 36 miesięcy, w ofercie nie znajdziemy popularnych pożyczek krótkoterminowych. Pierwsza pożyczka w tej firmie może być zaciągnięta na maksymalnie 6000 PLN na okres nie dłuższy niż 12 miesięcy. Wyższe kwoty dostępne są dla stałych klientów. Pożyczkodawca oferuje swoje usługi przez 7 dni w tygodniu 24 h, dzięki temu możemy uzyskać pomoc nawet w weekend.

Warunki otrzymania pożyczki

Aby otrzymać pożyczkę w firmie Vippo należy spełnić kilka podstawowych warunków:

 • Należy posiadać zatrudnienie w Polsce,
 • Mieć ukończone 25 lat - pożyczkodawca nie podaje na swojej stronie górnej granicy wieku potencjalnego pożyczkobiorcy.,
 • Posiadać obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski,
 • Posiadać ważny dowód osobisty,
 • Posiadać aktywny numer telefonu komórkowego.
 • Nie posiadać negatywnych wpisów w bazach dłużników ani aktywnej pożyczki w firmie Vippo.

Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczeń o zarobkach oraz poręczenia w procesie wnioskowania o pożyczkę.

Proces wnioskowania o pożyczkę

Całkowity proces wnioskowania o pożyczkę w firmie Vippo jest szybki i prosty, dokonamy go online, czyli możemy otrzymać pieniądze nie wychodząc z domu.

 1. Na głównej stronie pożyczkodawcy znajdziemy suwaki, dzięki którym wybierzemy odpowiednią kwotę pożyczki oraz ilość rat, a także koszt dodatkowych opłat z wyszczególnieniem na konkretne pozycje. Daje nam to możliwość określenia, czy dana oferta jest dla nas korzystna i będziemy ją w stanie uregulować w wyznaczonym harmonogramie.

 2. Następnie przechodzimy do wypełnienia wniosku o dane podstawowe i adresowe, takie jak: Imię i Nazwisko, Pesel, Nr dowodu osobistego, adres zamieszkania, nr konta bankowego, nr telefonu, adres e-mial itd.

 3. Po uzupełnieniu formularza pożyczkodawca, jeżeli zostanie przyznana pożyczka skontaktuje się z nami po dosłownie kilku minutach od wysłania wniosku i przekaże dane do wykonania weryfikacji danych osobowych poprzez przelew weryfikacyjny w wysokości 1 PLN. Ten etap jest jednoczenie podpisaniem umowy oraz akceptacji określonych warunków.

 4. Po podpisaniu umowy pożyczkodawca dokona przelewu pieniędzy na wskazane konta bankowe.

Weryfikacja

Weryfikacja danych osobowych uzupełnionych we wniosku potwierdzana jest w tradycyjny sposób, poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 PLN, dzięki temu pożyczkodawca sprawdzi, czy dane w formularzu są prawdziwe. W ten sposób zostaje zawarta umowa pożyczkowa.

Historia kredytowa potencjalnego klienta weryfikowana jest w bazach: KRDERIF i BIG Infomonitor, jeżeli na nasz temat widnieje negatywny wpis w którejś z tych baz możemy otrzymać decyzję negatywną

Warunki pożyczek

Vippo udziela pożyczek ratalnych od 1000 do 10000 PLN na okres od 6 do 36 miesięcy. Oferta firmy jest atrakcyjna ze względu na długi okres spłaty, dzięki czemu płatności możemy rozłożyć w dogodnych dla siebie ratach nie obciążając przy tym zbyt mocno domowego budżetu. Do całkowitej kwoty pożyczki należy doliczyć opłaty dodatkowe takie jak: odsetki, opłata przygotowawcza i administracyjna, a dzięki stałemu oprocentowaniu 10 % mamy pewność, że kwota do zwrotu nie wzrośnie nam przez cały okres spłaty.

Jednak najważniejszym czynnikiem wyboru przez klienta danej oferty pożyczkowej są doliczane dodatkowe koszty. W przypadku firmy Vippo przedstawiają się one następująco:

W przypadku pożyczki na 12 miesięcy RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 146, 66 %, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • Dla kwoty 2000 PLN, 1149, 76 PLN kosztów
 • Dla kwoty 5000 PLN, 2874, 38 PLN kosztów
 • Dla kwoty 10000 PLN, 5749, 25 PLN kosztów

W przypadku pożyczki na 24 miesiące RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 95,12%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • Dla kwoty 2000 PLN, 1734, 96 PLN kosztów
 • Dla kwoty 5000 PLN, 4337, 39 PLN kosztów
 • Dla kwoty 10000 PLN, 8674, 78 PLN kosztów

W przypadku pożyczki na 36 miesięcy RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 78.32%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • Dla kwoty 2000 PLN, 2323, 24 PLN kosztów
 • Dla kwoty 5000 PLN, 5808, 09 PLN kosztów
 • Dla kwoty 10000 PLN, 11616, 19 PLN kosztów
Przedłużenie spłaty

Vippo nie daje możliwości skorzystania z wydłużenia terminu spłaty, dlatego ważne jest, aby regulować zobowiązanie w wyznaczonym harmonogramie.

Brak spłaty zobowiązania w wyznaczonym terminie może wiązać się z naliczeniem dodatkowych opłat za wezwanie do zapłaty czy też odsetki, a w najgorszym wypadku może zostać wszczęte działanie windykacyjne oraz egzekucja komornicza. Pożyczkodawca może dokonać wpisu do rejestru dłużników, a przez to kolejne wnioskowanie o pożyczkę w przyszłości może zakończyć się decyzją negatywną.

Opinie klientów


Brak komentarzy

Złóż wniosek

Lista pożyczek