SMS Kredyt


Szczegóły oferty, komentarze i opinie klientów

SMS Kredyt

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 1000 zł

Kwota maksymalna: 7000 zł

Wiek: 20 - 80

Dostępna w weekend: NIE

Sprawdzane bazy

BIK
BIG
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

SMS Kredyt sp. z o. o.

Adres:

ul. Świętego Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław

Telefon:

71 719 33 33

Strona www:

https://www.smskredyt.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

SMS Kredyt jest firmą, która w swojej ofercie ma pożyczki ratalne skierowane do osób fizycznych. Udziela pożyczek za pośrednictwem strony internetowej, ale także oferuje je poprzez współpracę z biurami kredytowymi w całej Polsce. Firma ta istnieje na rynku od 2007 roku i jest pewna oraz godna zaufania.

Oferta firmy

Główna działalność firmy to udzielanie pożyczek ratalnych online. Za pośrednictwem strony internetowej mamy możliwość pożyczyć od 1000 do 7000 PLN na okres od 3 do 30 miesięcy.

Warunki otrzymania pożyczki

Chcąc dostać pożyczkę ratalną w SMS Kredyt należy być obywatelem Polski (posiadać nr PESEL), posiadać stałe źródło dochodu, dysponować numerem telefonu komórkowego oraz e-mail. Ponadto trzeba mieścić się w granicach wieku od 20 do 80 lat oraz nie posiadać negatywnej historii kredytowej w takich bazach jak: KRD, BIG, ERIF i BIK.

Akceptowane źródła dochodu to:

 • umowa o pracę na czas określony, nieokreślony, na zastępstwo,
 • umowa zlecenie i o dzieło,
 • renta na czas określony i nieokreślony,
 • emerytura,
 • własna działalność gospodarcza,
 • gospodarstwo rolne.

Wszelkiego rodzaju zasiłki, alimenty, 500+ i inne zapomogi nie są akceptowalne przez SMS Kredyt jako źródła dochodu.

Proces wnioskowania o pożyczkę

O pożyczkę ratalną w SMS Kredyt można wnioskować za pośrednictwem strony internetowej bądź pod numerem telefonu 71 719 33 33. Wybierając ten pierwszy sposób, należy w pierwszej kolejności wybrać interesującą nas kwotę oraz czas pożyczki, a następnie postępować zgodnie z informacjami pojawiającymi się na stronie. Długa działalność SMS Kredyt na rynku owocuje tym, że firma ta dysponuje w pełni zautomatyzowanymi systemami weryfikacji wniosków, dzięki czemu proces ten jest niezwykle szybki. Pożyczkę w SMS Kredyt można otrzymać także przez telefon oraz w jednym z wielu współpracujących z tą firmą punktów stacjonarnych udzielających pożyczek na terenie całego kraju.

Weryfikacja

Podstawą dla pożyczkodawców udzielających pożyczek bez bezpośredniego kontaktu z klientem jest dokładne zweryfikowanie danych osobowych oraz sprawdzenie historii kredytowej potencjalnego klienta. SMS Kredyt dane weryfikuje podczas rozmowy telefonicznej lub automatycznie, po złożeniu wniosku przez Internet. Ostatecznego potwierdzenia tożsamości dokonuje za pośrednictwem kuriera w obecności, którego podpisujemy umowę pożyczkową. Historia kredytowa w rejestrach BIG, BIK, KRD oraz ERIF jest kluczowym czynnikiem wpływającym na ostateczną decyzje o przyznaniu, bądź nie, pożyczki. Firma informuje także, że osoby posiadające zaległości w spłacie innych pożyczek powyżej 30 dni nie otrzymają na pewno pieniędzy w SMS Kredyt.

Warunki pożyczek

W tej chwili SMS Kredyt nie ma w ofercie pożyczek promocyjnych. Oznacza to, że każda pożyczka będzie tak samo obciążona kosztami, niezależnie, która to już nasza z kolei transakcja w tej firmie. Całkowite koszty pożyczki w zależności od wysokości i terminu spłaty przedstawiają się nastepująco:

W przypadku pożyczki na 12 miesięcy RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 154%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • dla kwoty 2000 PLN, 1209.46 PLN kosztów,
 • dla kwoty 5000 PLN, 3023.61 PLN kosztów,
 • dla kwoty 7000 PLN, 4233.04 PLN kosztów.

W przypadku pożyczki na 24 miesiące RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 107%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • dla kwoty 2000 PLN, 1914.10 PLN kosztów,
 • dla kwoty 5000 PLN, 4785.23 PLN kosztów,
 • dla kwoty 7000 PLN, 6699.29 PLN kosztów.

W przypadku pożyczki na 30 miesięcy RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 97%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • dla kwoty 2000 PLN, 2267.54 PLN kosztów,
 • dla kwoty 5000 PLN, 5668.97 PLN kosztów,
 • dla kwoty 7000 PLN, 7936.51 PLN kosztów.
Przedłużenie spłaty

Aktualnie SMS Kredyt nie oferuje możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Wszelkie problemy z terminowym regulowaniem należności należy zgłaszać telefonicznie lub przez e-mail.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Radek

rok temu
Godna polecenia firma
Opinia o chwilówce

Paweł

rok temu
Brałem i jestem zadowolony
Opinia o chwilówce

Czerwony smok

rok temu
Sprawdzaja wszystkie bazy....slabo
Opinia o chwilówce

Kama

rok temu
Jak na ratalną kwota niska ale przynaniej warunki spoko
Opinia o chwilówce

Svenn

rok temu
Ciekawa opcja. Nie aż tak bardzo droga.

Złóż wniosek

Lista pożyczek