Rata Na Plus


Szczegóły oferty, komentarze i opinie klientów

Rata Na Plus

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 600 zł

Kwota maksymalna: 10000 zł

Wiek: 19 - 73

Dostępna w weekend: TAK

Sprawdzane bazy

BIK
BIG
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

Aventus Group Sp. z o.o.

Adres:

ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, 15-888 Białystok

Telefon:

85 871 00 60

Strona www:

https://www.ratanaplus.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Rata na Plus jest firmą pozabankową, która oferuje pożyczki ratalne bez zbędnych formalności, należącą do grupy Aventus, działającej na rynku od kilku lat. Grupa Aventus jest właścicielem również takich firm jak Pożyczka Plus, Smart Pożyczka, Finansowe Posiłki, Niewielka Pożyczka, Lew Pożyczka. Wśród klientów firma Rata na Plus cieszy się dużym uznaniem ze względu na wiarygodność oraz rzetelnym i indywidualnym podejściem do klienta.

Oferta firmy

Rata na Plus w swojej ofercie posiada pożyczki ratalne od 600 do 10000 PLN na okres od 2 do 12 miesięcy i skierowana jest do osób w przedziale wiekowym od 19 do 73 lat. Cały proces związany z zaciągnięciem pożyczki załatwiamy przez Internet. 

Warunki otrzymania pożyczki

Aby otrzymać pożyczkę potencjalny klient musi spełnić podstawowe kryteria:

 • Być w przedziale wiekowym od 19 do 73 lat,
 • Posiadać obywatelstwo polskie,
 • Posiadać indywidualny numer telefonu oraz e-mail
 • Nie posiadać wpisu w rejestrach dłużników,
 • Być posiadaczem indywidualnego konta bankowego.
Proces wnioskowania o pożyczkę

Proces wnioskowania o pożyczkę w firmie Rata Na Plus jest szybki i całkowicie online. Wystarczy, że wybierzemy interesującą nas kwotę oraz okres pożyczki, a następnie wypełnimy o dane osobowe formularz rejestracyjny. Po wypełnieniu danych zostanie dokonana weryfikacja konta bankowego za pomocą opłaty rejestracyjnej 0, 01 zł lub używając weryfikacji natychmiastowej bez ponoszenia kosztów, ta druga opcja znacznie przyśpieszy proces wnioskowania o pożyczkę, gdyż nie oczekujemy aż pożyczkodawca otrzyma nasz przelew weryfikacyjny. Po potwierdzeniu danych oraz zweryfikowaniu zdolności i Istrio kredytowej firma wysyła informacja o rozpatrzonym wniosku i jeżeli jest ona pozytywna pieniądze wysyłane są na konto bezpośrednio po wydaniu decyzji.

Weryfikacja

Potencjalny klient wnioskując o pożyczkę w firmie Rata na Plus musi liczyć się z tym, że będzie on sprawdzany w rejestrach dłużników, więc jeżeli wcześniej nasza historia spłat nie wygląda pozytywnie może to znacząco wpłynąć na decyzję pożyczkodawcy. Wypełniając wniosek kredytowy uzupełniamy dane osobowe, firma Rata na Plus weryfikuje te dane na dwa sposoby, tradycyjnie poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjne w wysokości 0, 01 PLN przez klienta, a także za pomocą metody weryfikacji natychmiastowej. Taka forma pozwala znacząco na przyśpieszenie całego procesu weryfikacji klienta i jest ona bezpłatna.

Warunki pożyczek

W ofercie firmy Rata na Plus znajdziemy pożyczki ratalne od 600 do 10000 PLN na okres od 2 do 12 miesięcy. W porównaniu do firm oferujących pożyczki ratalne na rynku kwota maksymalna jest podobna, ale część pożyczkodawców oferuje sporo dłuższe okresy spłaty. Dla potencjalnego klienta najważniejszym kryterium, którym się kieruje wybierając firmę pożyczkową są oczywiście koszty do poniesienia. Przykładowe całkowite koszty pożyczki w zależności od wysokości oraz okresu spłaty:

W przypadku pożyczki na 2 miesiące RRSO jest stałe dla każdej kwoty i  wynosi około 834 %, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • Dla kwoty 1000 PLN, 311, 52 PLN kosztów,
 • Dla kwoty 5000 PLN, 1558.58 PLN kosztów,
 • Dla kwoty 10000 PLN, 3118.16 PLN kosztów.

 

W przypadku pożyczki na 6 miesiące RRSO jest stałe dla każdej kwoty i  wynosi około 264 %, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • Dla kwoty 1000 PLN, 426.38 PLN kosztów,
 • Dla kwoty 5000 PLN, 2135.80 PLN kosztów,
 • Dla kwoty 10000 PLN, 4272.68 PLN kosztów.

 

W przypadku pożyczki na 12 miesięcy RRSO jest stałe dla każdej kwoty i  wynosi około 158 %, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • Dla kwoty 1000 PLN, 600.08 PLN kosztów,
 • Dla kwoty 5000 PLN, 3004.00 PLN kosztów,
 • Dla kwoty 10000 PLN, 6007.76 PLN kosztów.
Przedłużenie spłaty

Jeżeli nastąpi problem ze spłatą pożyczki w terminie należy skontaktować się z telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta bądź za pośrednictwem e-mail, pracownicy postarają się znaleźć najlepsze rozwiązanie, jednak jest to oczywiście zależne od sytuacji indywidualnej klienta.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Sky

rok temu
Wszystko sprawnie także polecam w szczególności jak komuś zależy na czasie
Opinia o chwilówce

sat

rok temu
ale bieda 5000 zł? w lendon oferują 10000 zł
Opinia o chwilówce

Basia

rok temu
Jestem zadowolona z pożyczki w tej firmie

Złóż wniosek

Lista pożyczek