PożyczkaGo


Szczegóły oferty, komentarze i opinie klientów

PożyczkaGo

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 600 zł

Kwota maksymalna: 5000 zł

Wiek: 19 - ?

Dostępna w weekend: NIE

Sprawdzane bazy

BIG
BIK
ERIF

Kontakt

Pełna nazwa:

Vippo sp. z o. o.

Adres:

Aleje Jerozolimskie 99 lok 9, 02-001 Warszawa (PożyczkaGo), ul. Solec 22, 00-410 Warszawa (Vippo)

Telefon:

22 3 76 00 76

Strona www:

https://pozyczkago.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

PożyczkaGo jest marką pożyczek pozabankowych ratalnych działającą pod spółką Vippo, która to udziela również pożyczek pod tą nazwą. Warunki dla obu marek pożyczek są w zasadzie identyczne. Stworzenie kolejnego projektu na podobnych warunkach podyktowane było zapewne chęcią zwiększenia sprzedaży. Administratorem danych osobowych jest firma Affiliate Partners Sp. z o. o.

Oferta firmy

PożyczkaGo oferuje pożyczki od 600 do 5000 PLN na okres od 2 do 6 miesięcy. Firma nie wymaga żadnych zaświadczeń o zatrudnieniu ani o zarobkach, dzięki czemu oferuje sprawną i szybką obsługę. Kwoty pożyczek oferowane przez PożyczkaGo należy uznać jako niskie porównując je do konkurencji. Wiele firm oferuje pożyczki ratalne powyżej 10000 PLN a niektóre nawet do 25000 PLN.

Warunki otrzymania pożyczki

Aby mieć szanse na pożyczkę w PożyczkaGo należy:

 • mieć ukończone 19 lata,
 • posiadać stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski,
 • posiadać stałe źródło dochodu,
 • dysponować własnym numerem telefonu komórkowego oraz adresem e-mail,
 • mieć konto w banku.

Spełniając te warunki możemy bez przeszkód przystąpić do procesu składania wniosku za pośrednictwem strony internetowej. Należy pamiętać, że mimo, iż dochód jest podany jako kryterium wymagne to żadne dokumenty potwierdzające nie są potrzebne.

Proces wnioskowania o pożyczkę

Złożenie wniosku o pożyczkę w PożyczkaGo jest niezwykle proste. Czynność tą należy wykonać za pośrednictwem strony internetowej PożyczkaGo, gdzie na głównej stronie wybieramy interesującą nas kwotę oraz czas pożyczki, następnie klikamy „Weź pożyczkę” i wypełniamy pola we wniosku. Po ich wypełnieniu przechodzimy do kolejnych etapów, gdzie podajemy niezbędne dla pożyczkodawcy dane o nas. Całość trwa dosłownie kilka minut. Procedura ta jest niezwykle prosta i intuicyjna a po jej wykonaniu musimy już tylko nieco poczekać na rozpatrzenie wniosku.

Weryfikacja

Dysponując danymi, które podaliśmy we wniosku pożyczkodawca ma pełną informację o potencjalnym kliencie. Przechodząc przez kolejne kroki wypełniania wniosku o pożyczkę musieliśmy wykonać przelew weryfikacyjny w kwocie 1PLN. Dzięki temu PożyczkaGo uzyskało potwierdzenie prawdziwości naszych danych. Na tej podstawie sprawdza następnie naszą historię finansową w BIG, BIK oraz ERIF. Jeśli mieścimy się w kryteriach, które PożyczkaGo ustala jako bezpieczne, otrzymamy pożyczkę. Inną opcją jest skorzystanie z weryfikacji natychmiastowej Kontomatik.

Warunki pożyczek

PożyczkaGo oferuje pożyczki od 600 do 5000 PLN na 2-6 miesięcy. Najważniejszym kryterium, którym klient kieruje się wybierając bank lub firmę udzielającą pożyczek są oczywiście koszty, które trzeba będzie ponieść. W przypadku PożyczkaGo przedstawiają się one następująco:

W przypadku pożyczki na 3 miesięcy RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 146%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • dla kwoty 1000 PLN, 339 PLN kosztów,
 • dla kwoty 2000 PLN, 680 PLN kosztów,
 • dla kwoty 5000 PLN, 702 PLN kosztów.

W przypadku pożyczki na 6 miesiące RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 95.4%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • dla kwoty 1000 PLN, 426 PLN kosztów,
 • dla kwoty 2000 PLN, 853 PLN kosztów,
 • dla kwoty 5000 PLN, 1135 PLN kosztów.

 

Przedłużenie spłaty

Firma w tej chwili nie posiada w swojej ofercie opcji przedłużenia spłaty. Należy, więc pilnować terminowości spłaty, aby uniknąć naliczenia karnych odsetek za zwłokę. W przypadku problemów finansowych powodujących realne problemy z terminową spłatą rat warto spróbować skontaktować się z pożyczkodawcą. Być może uda się znaleźć rozwiązanie z tej sytuacji.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Basia

rok temu
Przez tel wypytuja o wszystko i przez to dlugo to trwa
Opinia o chwilówce

Ola

rok temu
Wypytują tak jak we wszystkich firmach nic nadzywczajnego. Polecam
Opinia o chwilówce

michał

rok temu
Bez szału oferta i najwyższa kwota pożyczki
Opinia o chwilówce

ger

rok temu
ludzie to by niewiadomo ile chcieli ciagle im malo.

Złóż wniosek

Lista pożyczek