LoanMe


Szczegóły oferty, komentarze i opinie klientów

LoanMe

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 800 zł

Kwota maksymalna: 6000 zł

Wiek: 18 - ?

Dostępna w weekend: TAK

Bez BIK: TAK

Sprawdzane bazy

BIG
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

LoanMe Sp. Z o. o.

Adres:

Al. Jerozolimskie 142 B; 02-305 Warszawa

Telefon:

22 377 78 00

Strona www:

https://loanme.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Właścicielem firmy jest spółka LOANME SP. Z O. O., która działa w zakresie udzielania pożyczek pozabankowych. Pożyczkodawca stawia przede wszystkim na prostą i szybką procedurę o elastycznych warunkach dostosowanych do potrzeb swoich potencjalnych pożyczkobiorców. Jako odpowiedzialny pożyczkodawca udziela pożyczek tylko rzetelnym i uczciwym klientom dokładnie sprawdzając ich historię kredytową.

Oferta firmy

LoanMe oferuje pożyczki ratalne w wysokości od 800 do 6000 PLN na okres od 5 do 130 tygodni. Nowy klient może liczyć na ofertę specjalną „Pożyczka za 0 zł”, pod warunkiem dokonania spłaty w terminie 30 dni w czterech równych ratach zgodnie z przygotowanym harmonogramem, dzięki temu spłacamy tyle ile pożyczamy, natomiast kolejna pożyczka wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Oferta firmy jest elastyczna, dostosowana do potrzeb klientów, a szybkość i łatwość wnioskowania przyciąga wielu pożyczkobiorców. O pożyczkę w LoanMe możemy starać się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00.

Warunki otrzymania pożyczki

Jeżeli staramy się o pożyczkę w firmie LoanMe musimy spełnić kilka podstawowych wymagań:

 • Mieć skończone 18 lat,
 • Posiadać polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terenie Polski,
 • Posiadać ważny dowód osobisty,
 • Posiadać konto bankowe,
 • Posiadać pozytywną ocenę zdolności kredytowej,
 • Wykazać zdolność do spłaty zobowiązania – udokumentowanie miesięcznego dochodu
Proces wnioskowania o pożyczkę

Proces wnioskowania w LoanMe różni się od większości pożyczkodawców. Na głównej stronie znajdują się suwaki z możliwością wyboru kwoty oraz okresu spłaty oraz widoczne będą koszty związane z interesującą nas ofertą.

Następnie przechodzimy do zamówienia kontaktu z konsultantem bądź możemy sami zadzwonić na numer 22 3777 78 00. Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8: 00 – 20: 00, natomiast w sobotę 10:00 – 15:00. Dzięki takiej opcji wypełniamy wniosek z pomocą konsultanta. Jeżeli otrzymamy decyzję pozytywną musimy zaakceptować umowę w serwisie online, dla osób niekorzystających z Internetu jest możliwość wyboru dostarczenia umowy przez kuriera. Ostatnim etapem jest oczekiwanie na przelew, który zostanie wykonany natychmiast po podpisaniu warunków umowy, a pieniądze otrzymamy z reguły na drugi dzień od złożenia wniosku.

Weryfikacja

Podczas składania wniosku wymagany jest tylko dowód osobisty oraz potwierdzenie dochodu.

Historia kredytowa klient badana jest w znanych bazach ERIF, KRD oraz BIG InfoMonitor. Pożyczkodawca jasno nie określa, czy sprawdza bazę dłużników BIK, natomiast potrzebuje potwierdzenia, że udziela pożyczek wypłacalnym klientom, dlatego też przy weryfikacji wymaga przesłania skanu potwierdzenia miesięcznego dochodu. Jeżeli nie posiadamy umowy o pracę nie musimy się martwić, gdyż LoanMe akceptuje różne źródła dochodu.

Warunki pożyczek

LoanMe oferuje pożyczki od 800 do 6000 PLN na okres od 5 do 130 tygodni. Dla nowych klientów pożyczkodawca posiada ofertę specjalną „Pożyczka za 0 zł”, pod warunkiem dokonania spłaty w terminie 30 dni w czterech równych ratach zgodnie z przygotowanym harmonogramem, dzięki temu spłacamy tyle ile pożyczamy. Jeżeli zdecydujemy się na kolejną pożyczkę musimy się już liczyć z doliczeniem dodatkowych kosztów, także podejmując decyzje o skorzystaniu z takiej pomocy należy dokładnie przemyśleć, czy będziemy w stanie uregulować zobowiązanie.

W zależności od okresu i kwoty koszty przedstawiają się następująco:

W przypadku pożyczki na 5 tygodni RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 8667%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • Dla kwoty 2000 PLN, 569, 06 PLN kosztów
 • Dla kwoty 4000 PLN, 1138, 14 PLN kosztów
 • Dla kwoty 6000 PLN, 1707, 20 PLN kosztów

W przypadku pożyczki na 17 tygodni RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 568%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • Dla kwoty 2000 PLN, 730, 17 PLN kosztów
 • Dla kwoty 4000 PLN, 1460, 32 PLN kosztów
 • Dla kwoty 6000 PLN, 2190, 48 PLN kosztów

W przypadku pożyczki na 130 tygodni  RRSO jest zależne od kwoty, jaką chcemy pożyczyć i waha się w przedziale od, 102% do 285%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • Dla kwoty 2000 PLN, 2210, 61 PLN kosztów
 • Dla kwoty 4000 PLN, 4263, 80 PLN kosztów
 • Dla kwoty 6000 PLN, 6316, 81 PLN kosztów

Pożyczkodawca jest dość elastyczny oferując pożyczki do 130 tygodni, jednak kwota prezentowana dla pożyczek ratalnych nie jest zbyt wysoka w porównaniu np. do równie znanej firmy Lendon raty, gdzie maksymalna kwota, jaka jest dostępna to 10000 PLN.

Przedłużenie spłaty

Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie pożyczkodawca proponuje kontakt telefoniczny pod numer 22 337 78 00 w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania.

Jeżeli natomiast nie dokonamy spłaty i nie skontaktujemy się z pożyczkodawcą zostaną naliczone odsetki za zwłokę w spłacie oraz dług zostanie wpisany do rejestru BIG, przez co w przyszłości otrzymanie pożyczki, kredytu może sprawić problem. Jeśli pomimo wystawionych odsetek oraz odpowiednich monitów należność nie zostanie uregulowana spraw zostanie przekazana zewnętrznej firmie windykacyjnej.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

anja89

miesiąc temu
polecam
Opinia o chwilówce

Irena

4 miesiące temu
Pożyczkę wzięłam na zakup lodówki, dali mi dobre raty . Udało się szybko oddać.
Opinia o chwilówce

Michał

4 miesiące temu
Fajna pożyczka, na dobrych zasadach. Udało mi się spłacić w wyznaczonym terminie. Jak najbardziej ok.

Złóż wniosek

Lista pożyczek