Lendon Raty


Szczegóły oferty, komentarze i opinie klientów

Lendon Raty

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 1000 zł

Kwota maksymalna: 10000 zł

Wiek: 21 - ?

Dostępna w weekend: TAK

Sprawdzane bazy

BIK
BIG
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

Creamfinance Poland Sp. z o.o.

Adres:

Kasprzaka 2/8, Warszawa 01-211

Telefon:

22-388-6-444

Strona www:

https://www.lendon.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Twórcą Lendon Raty jest firma Creamfinance Poland, do której należą takie marki pożyczek jak Lendon i Extraportfel. Lendon Raty powstał w wyniku przejęcia marki Efino. Firma oferuje pożyczki ratalne od 1000 do 10000 PLN na okres od 3 do 24 miesięcy, stawiając na szybkość oraz łatwość obsługi finansowania. Dzięki temu pożyczkobiorca nie przechodzi przez długą i żmudną procedurę otrzymania pożyczki.

Oferta firmy

Firma oferuje pożyczki ratalne od 1000 do 10000 PLN na okres od 3 do 24 miesięcy. Jednak maksymalna kwota, jaką możemy uzyskać składając po raz pierwszy wniosek w Lendon Raty wynosi 6000 PLN na 18 miesięcy. Dla rzetelnych i stałych klientów oferowane są wyższe kwoty do nawet 10000 PLN ze spłatą rozłożoną na 24 miesiące.

Warunki otrzymania pożyczki

Aby otrzymać pożyczkę w Lendon Raty należy spełnić kilka podstawowych wymagań. Przede wszystkim należy mieć ukończone 21 lat oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski, a także posiadać polskie obywatelstwo. Ważnym aspektem jest posiadanie regularnego źródła dochodu, a także zaakceptowanie Ramowej Umowy Pożyczki Lendon Raty, Umowę szczegółową, Regulamin serwisu internetowego oraz zgody zawarte na stronie formularza rejestracyjnego.

Proces wnioskowania o pożyczkę

Aby uzyskać pożyczkę należy w pierwszym etapie wybrać odpowiednia kwotę oraz ilość rat za pomocą suwaków dostępnych na głównej stronie internetowej. Następnie zostajemy przekierowani do wypełnienia formularza aplikacyjnego, gdzie uzupełniamy dane osobowe (PESEL, numer dowodu osobistego, adres, informacje o dochodach itd.) i składamy wniosek naciskają przycisk „Zarejestruj się”. Dane zawarte w formularzu potwierdzane są przy pomocy usługi Instantor, dzięki czemu w ciągu dosłownie kilku minut otrzymamy wiadomość z wydaną decyzją.

Weryfikacja

Dane przedstawione we wniosku weryfikowane są za pomocą usługi Instantor, dzięki czemu cały proces trwa błyskawicznie. Historia kredytowa oraz wiarygodność klienta sprawdzana jest we wszystkich Biurach informacji Gospodarczej oraz Kredytowej: BIK, BIG, KRD, ERIF oraz rejestrze Związku Banków Polskich. Jeżeli zatem widnieje negatywny wpis w wymienionych rejestrach firma może nie udzielić nam pożyczki. Lendon Raty zastrzega sobie również możliwość zweryfikowania podanych przez Ciebie danych dotyczących wynagrodzenia u pracodawcy. Jednak jest to kwestia indywidualnego podejścia do klienta i taka czynność nie będzie wykonywana w każdym przypadku.

Warunki pożyczek

Lendon Raty oferuje pożyczki ratalne dla nowych klientów maksymalna kwotę 6000 PLN na okres 18 miesięcy, w tym przypadku klient ponosi koszt pożyczki 4 626 PLN, a RRSO wynosi 122%. Firma dla stałych i rzetelnych klientów udostępnia możliwość skorzystania z maksymalnej kwoty 10000 PLN na okres 24 miesięcy.

Jak wiadomo, najważniejszym czynnikiem wyboru przez klienta danej oferty pożyczkowej są doliczane dodatkowe koszty. W przypadku Lendon Raty przedstawiają się one następująco:

W przypadku pożyczki na 6 miesięcy RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 227%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

  • Dla kwoty 2000 PLN, 788 PLN kosztów
  • Dla kwoty 5000 PLN, 1970 PLN kosztów
  • Dla kwoty 10000 PLN, 3940 PLN kosztów

W przypadku pożyczki na 12 miesiące RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 154%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

  • Dla kwoty 2000 PLN, 1198 PLN kosztów
  • Dla kwoty 5000 PLN, 2995 PLN kosztów
  • Dla kwoty 10000 PLN, 5990 PLN kosztów

W przypadku pożyczki na 24 miesięcy RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 105%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

  • Dla kwoty 2000 PLN, 1881 PLN kosztów
  • Dla kwoty 5000 PLN, 4702 PLN kosztów
  • Dla kwoty 10000 PLN, 9405 PLN kosztów
Przedłużenie spłaty

Jeżeli nastąpi problem ze spłatą, firma oferuje pomoc poprzez kontakt z infolinią w celu znalezienia wyjścia z sytuacji. Jest to oczywiście kwestia indywidualna i zależy od wielu czynników. Raty powinny być regulowane zgodnie z wyznaczonym harmonogramem. Jeżeli nie zostaną one spłacone i nie skontaktujemy się z biurem obsługi klienta możemy liczyć się z konsekwencjami, a mianowicie mogą zostać naliczone odsetki w wysokości 10 % kwoty pożyczki w skali roku, firma ma prawo do wypowiedzenia umowy, co skutkuje obowiązkiem natychmiastowej spłaty zobowiązania. Wysyłane będą wszelkiego rodzaju wezwania do zapłaty, za które oczywiście koszt ponosi pożyczkobiorca. W ostateczności może dojść do egzekucji komorniczej i wpisaniem do rejestru dłużników.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Stanisław

8 miesięcy temu
Ja też uważam, że Szybka Gotówka oferuje znacznie lepsze warunki pożyczkowe. Polecamkażdemu z całego serca.
Opinia o chwilówce

Janusz

10 miesięcy temu
Dla mnie lepszej firmy, niż Szybka Gotówka http://bit.ly/2oqLfMY  w tym momencie nie ma na polskim rynku. Darmowe pierwsze pożyczki i maksymalna kwota 15 00 to rewelacja! Polecam!
Opinia o chwilówce

Leo

11 miesięcy temu
Najlepsza ratalna jaką znam!
Opinia o chwilówce

Mar_ina

rok temu
Ta firma zasługuje na wysoką ocene. Pieniądze na remont dostałam błyskawicznie. Kontakt bardzo dobry a wszelkie wątpliwości zostały mi wyjaśnione.
Opinia o chwilówce

Grażka

rok temu
Jak dla mnie lider wśród pożyczek pozabankowych nie ma lepszych!
Opinia o chwilówce

Misiek

rok temu
W chwilówkach najlepsi i w ratalnych tez!
Opinia o chwilówce

Ted

rok temu
Dokładnie tak samo solidnie!
Opinia o chwilówce

Skrzypek

rok temu
Ten Instantor to dobra opcja szybko przynajmniej decyzje wydaja
Opinia o chwilówce

Moniczka

rok temu
To chyba jakaś nowoś ale jestem mile zaskoczona, decyzja bardzo szybko wydana jak na ratalna.

Złóż wniosek

Lista pożyczek