Funeda


Szczegóły oferty, komentarze i opinie klientów

Funeda

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 2000 zł

Kwota maksymalna: 12000 zł

Wiek: 20 - 70

Dostępna w weekend: NIE

Kontakt

Pełna nazwa:

Funeda

Adres:

ul. Henryka Sienkieiwicza 85; 90-057 Łódź

Telefon:

22 598 79 29

Strona www:

https://www.funeda.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Firma pożyczkowa Funeda na rynku finansowym oferuje pozabankowe pożyczki ratalne, swoje usługi świadcząc całkowicie przez Internet. Klienci mogą wnioskować o bardzo wysoką kwotę 12000 PLN nawet na 48 miesięcy w szybki i wygodny sposób bez dodatkowych formalności.  Jest to polska spółka Funeda z siedzibą w Łodzi, która pojawiła się na rynku na początku 2018 roku.

Oferta firmy

Funeda oferuje pożyczki ratalne od 2000 PLN do nawet 12000 PLN na okres od 12 do 48 miesięcy bez większych formalności i zaświadczeń. Maksymalna kwota dostępna jest zarówno dla klientów powracających jak i nowych. Kombinacje kwot i terminów są zależne od wysokości rat i niektóre z nich mogą być niedostępne np. wybierając pożyczkę na 12 miesięcy mamy możliwość skorzystania z maksymalnej kwoty do 7000 PLN, natomiast w przypadku pożyczki na okres 48 miesięcy minimalna kwota pożyczki wynosi 9000 PLN, ale możemy skorzystać z najwyższej kwoty, czyli 12000 PLN. Wszelkie kombinacje i zależności możemy prześledzić na głównej stronie internetowej pożyczkodawcy za pomocą specjalnych suwaków.

Warunki otrzymania pożyczki

W celu otrzymania pożyczki ratalnej w firmie Funeda przyszły klient powinien spełnić kilka podstawowych wymagań. Przede wszystkim posiadać obywatelstwo polskie oraz rachunek w polskim banku. Pożyczkodawca oferuje swoje usługi dla osób w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat, a formularz rejestracyjny powinien być wypełniony przez właściciela konta bankowego z aktywnym numerem telefonu komórkowego.

Proces wnioskowania o pożyczkę

Proces wnioskowania o pożyczkę w firmie Funeda jest bardzo prosty i szybki. Na głównej stronie pożyczkodawcy w formie suwaków wybieramy kwotę oraz okres, jaki nas interesuje. Również na głównej stronie znajdziemy informację o tym, jaki jest całkowity koszt pożyczki przy wybranej opcji. Następnie wypełniamy wniosek pożyczkowy uzupełniają dane osobowe: adres email, adres zameldowania, informację na temat zatrudnienia oraz miesięcznych wydatków. Dane potwierdzane są przy użyciu aplikacji Instantor, dzięki czemu weryfikacji danych nastąpi bardzo szybko. Po złożeniu wniosku musimy oczekiwać na kontakt ze strony analityka. Decyzja o przyznaniu pożyczki oraz pieniądze po pozytywnej weryfikacji trafią na wskazane konto bankowe nawet w kilkanaście minut.

Pożyczkodawca proponuje dla potencjalnych klientów, dodanie karty płatniczej z wyrażeniem zgody na płatności cykliczne, dzięki czemu klient nie będzie musiał pamiętać wyznaczonych terminów spłat, gdyż pieniądze z konta pobierane będą automatycznie. Dzięki uruchomieniu takiej usługi szansę na uzyskanie pozytywnej weryfikacji wniosku zwiększają się, gdyż w tym przypadku pożyczkodawca będzie miał pewność, że spłaty będą dokonywane regularnie.

Weryfikacja

Weryfikacja danych osobowych odbywa się za pomocą usługi Instantor, czyli bardzo szybkiej metody sprawdzenia danych posiadacza konta bankowego, przez co nie musimy wykonywać przelewu weryfikacyjnego oraz pozwala na ocenę zdolności kredytowej. Firma Funeda zastrzega, że w większości przypadków nie jest konieczna weryfikacja dochodów, jednak nie oznacza to, że nie możemy zostać poproszeni o zaświadczenie potwierdzające ich wysokość. Wszystkie dokumenty przekazywane są drogą elektroniczną, co przyspiesza sam proces weryfikacji i nie obciąża dodatkowo klienta kosztem wysyłki.

Firma Funeda nie udostępnia informacji, w jakich bazach dłużników weryfikuje potencjalnych klientów.

Warunki pożyczek

Firma Funeda oferuje pożyczki ratalne od 2000 PLN do 12000 PLN na okres od 12 miesięcy do, aż 48 miesięcy i jest to dość długi okres na spłatę zobowiązania w porównaniu do konkurencji. Całkowity koszt pożyczki zależy od wysokości oraz terminu spłaty i przedstawia się następująco:

W przypadku pożyczki na 12 miesięcy RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 152, 71%, maksymalna kwota pożyczki przy takim okresie spłaty wynosi 7000 PLN, koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

  • Dla kwoty 2000 PLN, 1204 PLN kosztów
  • Dla kwoty 5000 PLN, 3004 PLN kosztów
  • Dla kwoty 7000 PLN, 4196 PLN kosztów

W przypadku pożyczki na 24 miesiące RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 104, 36 %, a przy takim okresie spłaty mamy możliwość uzyskania maksymalnej kwoty, czyli 12000 PLN, koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

  • Dla kwoty 2000 PLN, 1888 PLN kosztów
  • Dla kwoty 6000 PLN, 5664 PLN kosztów
  • Dla kwoty 12000 PLN, 11304 PLN kosztów

W przypadku pożyczki na 48 miesięcy RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 57,54 %,, przy takim okresie spłaty minimalna kwota wynosi 9000 PLN, koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

  • Dla kwoty 9000 PLN, 10968 PLN kosztów
  • Dla kwoty 12000 PLN, 14592 PLN kosztów
Przedłużenie spłaty

Funeda nie ma w swojej ofercie możliwości wydłużenia terminu spłaty, jednak pożyczkodawca proponuje kontakt z biurem obsługi klienta w przypadku problemu ze spłatą zobowiązania w wyznaczonym terminie, jednak taki kontakt powinien odbyć się przed upływem terminu płatności.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Asia

rok temu
Można uzyskać dodatkowy rabat np. np. na szybszą akceptację lub/oraz za przedłużenie pod linkiem: http://promocjalimitowana.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1825&idDistributor=338153
Opinia o chwilówce

Kazik

rok temu
Zdecydowanie polecam
Opinia o chwilówce

Asik

rok temu
Najlepsza z jaką dotąd się spotkałam Kwota maksymalna też całkiem pokaźna i na bardzo długi okres ale ja brałam ostrożnie 5 tys na rok. Tylko trzeba uważać żeby nie spóźnić się ze spłatą bo mogą być problemy .
Opinia o chwilówce

Majka

rok temu
Nie można się dodzwonić
Opinia o chwilówce

Ktoś

rok temu
Proces wnioskowania całkiem sprawnie

Złóż wniosek

Lista pożyczek