Dopożyczka


Szczegóły oferty, opinie klientów

Dopożyczka

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 100 zł

Kwota maksymalna: 6000 zł

Wiek: 21 - 60

Dostępna w weekend: TAK

Sprawdzane bazy

BIK
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

Mini Money sp. z o.o.

Adres:

Ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

Telefon:

Brak

Strona www:

https://dopozyczka.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Dopożyczka należy do Mini Money sp. z o.o, która działa na polskim rynku finansowym od 2013 roku, ciesząc się coraz większym zainteresowaniem klientów. Swoje usługi oferuje w bezpieczny i komfortowy sposób dbając o najmniejsze szczegóły. Pożyczkobiorcy mogą liczyć na długoterminową współpracę, dlatego firma przykłada dużą wagę do jak najlepszej i najszybszej obsługi.

Oferta firmy

W ofercie firmy Dopożyczka możemy znaleźć pożyczkę od 100 do 6000 PLN na okres od 1 do 12 miesięcy. Zaciągając pożyczkę po raz pierwszy możemy uzyskać maksymalnie 2000 PLN na maksymalnie 2 miesiące, bez ponoszenia dodatkowych kosztów pod warunkiem, że zaległość zostanie uregulowana w terminie. Dla rzetelnych klientów, którzy uregulowali poprzednie zobowiązanie na czas będzie dostępna maksymalna kwota 6000 PLN na okres 12 miesięcy, jednak musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami takimi jak prowizja.

Warunki otrzymania pożyczki

Starając się o pożyczkę w firmie Dopożyczka należy spełnić kilka podstawowych wymogów. Przede wszystkim potencjalny klient powinien znajdować w przedziale wiekowym od 21 do 60 lat oraz posiadać obywatelstwo polskie i mieszkać na terenie Polski. Należy również posiadać ważny dowód osobisty oraz osobiste konto bankowe, a także aktywny numer telefonu. Pożyczkobiorca musi również mieć pełną zdolność czynności prawnych oraz brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników takich jak: Krajowym Rejestrze Długów KRD; Rejestrze Dłużników ERIF oraz w Biurze Informacji Kredytowej BIK.

Proces wnioskowania o pożyczkę

Proces wnioskowania o pożyczkę w firmie Dopożyczka przebiega całkowicie online, czyli nie ma potrzeby wychodzenia z domu, aby uzyskać pomoc finansową. Wystarczy, że na głównej stronie wybierzemy za pomocą suwaków odpowiednią kwotę oraz okres spłaty. Warto w tym momencie zwrócić uwagę na wysokość opłat dodatkowych, które będą widoczne pod suwakami, gdyż wtedy będziemy mogli przewidzieć, czy ich wysokość nie obciąży zbyt mocno budżetu domowego oraz czy oferta jest dość atrakcyjna w porównaniu do konkurencyjnych firm.

Następnie przechodzimy do wypełnienia formularza o nasze podstawowe dane osobowe, a następnie potwierdzamy je dokonując przelewu weryfikacyjnego w wysokości, 1 gr na wskazane konto bankowe. Po wykonaniu przelewu pożyczkodawca zweryfikuje naszą historie kredytową we wskazanych rejestrach dłużników. Po pozytywnej decyzji pieniądze mogą pojawić się na naszym koncie nawet w ciągu godziny, oczywiście uzależnione jest to od tego, w jakim banku posiadamy konto.

Weryfikacja

Potwierdzenie danych osobowych odbywa się tradycyjną drogą, czyli wykonując przelew weryfikacyjny w wysokości 1 gr. Pamiętajmy, że taki przelew powinniśmy wykonać z osobistego konta bankowego. Firma nie posiada innej metody na sprawdzenie danych złożonych we wniosku.

Dopożyczka, jako odpowiedzialny pożyczkodawca udostępnia swoje usługi tylko sprawdzonym i uczciwym klientom sprawdzając ich w bazach dłużników takich jak Krajowym Rejestrze Długów KRD; Rejestrze Dłużników ERIF oraz w Biurze Informacji Kredytowej BIK.

Warunki pożyczek

Pożyczając po raz pierwszy maksymalna kwota, jaką możemy uzyskać to 2000 PLN na okres 2 miesięcy, bez dodatkowych kosztów. W tym przypadku rata miesięczna wyniesie równe 1000 PLN, taka promocja będzie obowiązywała pod warunkiem, że dokonamy spłaty zobowiązania w wyznaczonym terminie.

Wnioskując o kolejną pożyczkę dostępna będzie maksymalna kwota 6000 PLN na okres 12 miesięcy, jednak do kwoty pożyczki doliczone zostaną nam dodatkowe opłaty.

Jak wiadomo, najważniejszym czynnikiem wyboru przez klienta danej oferty pożyczkowej są doliczane dodatkowe koszty. W przypadku firmy Dopożyczka przedstawiają się one następująco:

W przypadku pożyczki na 3 miesiące RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 221.8 %, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

  • Dla kwoty 2000 PLN, 668 PLN kosztów
  • Dla kwoty 4000 PLN, 1336 PLN kosztów
  • Dla kwoty 6000 PLN, 2004 PLN kosztów

 

W przypadku pożyczki na 6 miesiący RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 117.8 %, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

  • Dla kwoty 2000 PLN, 936 PLN kosztów
  • Dla kwoty 4000 PLN, 1872 PLN kosztów
  • Dla kwoty 6000 PLN, 2808 PLN kosztów

 

W przypadku pożyczki na 12 miesięcy RRSO niezależnie od kwoty pożyczki wynosi 95.4 %, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

  • Dla kwoty 2000 PLN, 1872 PLN kosztów
  • Dla kwoty 4000 PLN, 3744 PLN kosztów
  • Dla kwoty 6000 PLN, 5616 PLN kosztów
Przedłużenie spłaty

Dopożyczka daje możliwość przedłużenia terminu spłaty w momencie wystąpienia problemów z uregulowaniem zobowiązania w terminie, jednak wiązać się to będzie z dodatkowymi kosztami. W tym celu należy skontaktować się z działem obsługi klienta: kontakt@dopozyczka.pl. Oczywiście należy tego dokonać przed upływającym terminem zapłaty.

W przypadku nieuzasadnionego i niekonsultowanego opóźnienia w spłacie należy liczyć się z dodatkowymi dużymi kosztami (odsetki za zwłokę, monity przypominające o braku spłaty, działania windykacyjne i sądowe) oraz z wpisami do baz rejestrów dłużników.

Opinie klientów


Brak komentarzy

Złóż wniosek

Lista pożyczek