Aasa Polska


Szczegóły oferty, komentarze i opinie klientów

Aasa Polska

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 2000 zł

Kwota maksymalna: 10000 zł

Wiek: 20 - 80

Dostępna w weekend: TAK

Sprawdzane bazy

BIK
BIG
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

Aasa Polska S.A

Adres:

ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa

Telefon:

801 40 40 40, 22 4600 300

Strona www:

https://www.aasapolska.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Aasa Polska istnieje na polskim rynku od 2012 roku i jest firmą finansową należącą do międzynarodowej grupy Aasa Global pochodzenia skandynawskiego. Udziela pożyczek ratalnych dla konsumentów oraz niewielkich przedsiębiorstw w oparciu o zasady odpowiedzialnego i bezpiecznego pożyczania. ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. w 2015 przyznał firmie Aasa Polska Certyfikat Odpowiedzialni w Biznesie, natomiast dwa lata wcześniej firma uzyskała Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, wydany przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

Oferta firmy

Aasa oferuje pożyczki ratalne w wysokości od 2000 PLN do 10000 PLN na okres od 12 do 36 miesięcy, firma nie udziela pożyczek krótkoterminowych, czyli tzw. chwilówek. Nie posiada również w swojej ofercie darmowych pożyczek.

Warunki otrzymania pożyczki

Aby móc ubiegać się o pożyczkę w firmie Aasa Polska należy spełnić następujące warunki:

 • Posiadać obywatelstwo polskie oraz mieszkać na stałe na terenie Polski,
 • Być w przedziale wiekowym od 20 do 80 lat,
 • Wykazywać stały dochód oraz posiadać zdolność do spłaty pożyczki,
 • Być właścicielem aktywnego rachunku bankowego,
 • Uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej,
 • Brak negatywnego wpisu w rejestrach dłużników BIK, BIG, KBIG, ERIF, KRD.
Proces wnioskowania o pożyczkę

Proces wnioskowania o pożyczkę w Aasa odbywa się całkowicie online, każdego dnia tygodnia przez 24 godziny na dobę. Na głównej stronie pożyczkodawcy znajdziemy specjalne suwaki do wyboru kwoty oraz okresu spłaty, a także mamy pogląd ile będzie wynosił całkowity koszt pożyczki w zależności od wybranego wariantu. Jeżeli wybierzemy opcje, która nas interesuje przechodzimy do składania wniosku poprzez wypełnieni krótkiego formularza, gdzie uzupełniamy dane osobowe. Następnie dokonana będzie ocena zdolności kredytowej poprzez sprawdzenie baz dłużników oraz obecnej sytuacji finansowej. Informacja o wydanej decyzji przyjdzie sms-em bądź mailem, jeżeli będzie ona pozytywna na maila zostanie wysłana również Umowa. Po zapoznaniu się z dokumentem należy ją podpisać na swoim profilu, a po zatwierdzeniu umowy pieniądze zostaną wysłane w sposób, jaki został wybrany we wniosku, czyli standardowym przelewem, szybkim przelewem Blue Cash lub przy pomocy weryfikacji błyskawicznej Instantor.

Weryfikacja

Aasa ogranicza formalności do minimum, przy składaniu wniosku o pożyczkę wystarczy dowód osobisty, jednak pożyczkodawca może poprosić o dokument potwierdzający dochód oczywiście zależy to od sytuacji indywidualnej klienta. Firma, aby mieć pewność, że pożycza pieniądze rzetelnym i wiarygodnym klientom weryfikuje potencjalnych pożyczkobiorców w rejestrach dłużników BIK, BIG, KBIG, ERIF, KRD. Posiadanie negatywnego wpisu w jednej z tych baz może zmniejszyć szanse na uzyskanie pozytywnej decyzji.

Warunki pożyczek

W swojej ofercie firma Aasa Polska posiada pożyczki ratalne od 2000 PLN do 10000 PLN na okres od 12 do 36 miesięcy. Całkowite koszty pożyczki w zależności od wysokości i terminu spłaty przedstawiają się następująco:

W przypadku pożyczki na 12 miesięcy RRSO jest niezależnie od kwoty pożyczki i wynosi 122.47%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • Dla kwoty 2000 PLN, 1010.60 PLN kosztów
 • Dla kwoty 5000 PLN, 2526.50 PLN kosztów
 • Dla kwoty 10000 PLN, 5053.00 PLN kosztów

W przypadku pożyczki na 24 miesiące RRSO jest niezależne od kwoty pożyczki i wynosi 93.83%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • Dla kwoty 2000 PLN, 1715.68 PLN kosztów
 • Dla kwoty 5000 PLN, 4289.10 PLN kosztów
 • Dla kwoty 10000 PLN, 8578.19 PLN kosztów

W przypadku pożyczki na 36 miesiący RRSO jest niezależne od kwoty pożyczki i wynosi 77.59%, co oznacza, że koszty pożyczki w zależności od jej wysokości wyniosą:

 • Dla kwoty 2000 PLN, 2303.98 PLN kosztów
 • Dla kwoty 5000 PLN, 5759.96 PLN kosztów
 • Dla kwoty 10000 PLN, 11519.99 PLN kosztów.

 

Przedłużenie spłaty

Pożyczkodawca oferuje możliwość zmiany terminu spłaty, ale pod warunkiem, że skontaktujemy się wcześniej z Biurem Obsługi Klienta, które dostępne jest od poniedziałku do piątku. 

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Karol

rok temu
Bardzo dobra oferta, firma miedzynarodowa i nie musi uciekać się do jakiś lewych zagrań żeby zarobić. Dla mnie super. Polecam.
Opinia o chwilówce

Mateusz

rok temu
Niewielkie wymagania na wstępie, raty tez OK. Pożyczyłem dwa razy i za każdym z nich bez najmniejszych problemów.
Opinia o chwilówce

Szymek

rok temu
Polecam tą firme
Opinia o chwilówce

Darek

rok temu
Musiałem wysłać zaświadczenie o dochodach ale po tym pożyczka przyznana.

Złóż wniosek

Lista pożyczek