Ranking chwilówek


Skorzystaj z wyszukiwarki, aby wybrać odpowiednią pożyczkę

Kwota i czas spłaty:

Nie sprawdza:

Sposoby weryfikacji klienta:

Inne

Jakie korzyści daje ranking chwilówek ataja.pl?

Istnienie dużej liczby firm pożyczkowych oferujących swoje usługi na polskim rynku to dobra wiadomość dla potencjalnych pożyczkobiorców - coraz większa konkurencja powoduje powstawanie coraz korzystniejszych ofert. Z drugiej strony powoduje to jednak, że osoby zamierzające skorzystać z takiego źródła finansowania (zwłaszcza te, które robią to po raz pierwszy) mają niezły ból głowy - zastanawiają się, którą ofertę wybrać. Porównanie ich wymaga często bardzo dużo czasu, samozaparcia, a także wiedzy z zakresu finansów (przynajmniej w podstawowym zakresie).

Nasz ranking pomaga rozwiązać ten problem. Rynek finansowy ulega bardzo dynamicznym zmianom, jednak staramy się go na bieżąco monitorować, a następnie analizować i dodawać nowe oferty chwilówek, a także aktualizować te istniejące. Ranking jest generowany dynamicznie na podstawie ocen wystawianych przez użytkowników korzystających z portalu w 3 kategoriach: jakość obsługi, szybkość działania oraz kluczowy czynnik - warunki pożyczki.

W jaki sposób korzystać z rankingu chwilówek?

Oferty chwilówek w rankingu są uszeregowane malejąco ze względu na średnią ocenę przyznaną przez użytkowników. Gdy któraś z nich w danym okresie zdecydowanie się wyróżnia (jest najbardziej korzystna dla potencjalnych klientów), umieszczamy ją na górze listy, aby użytkownicy jak najczęściej na nią trafiali. Jeżeli ktoś szuka konkretnej oferty lub pożyczki spełniającej specyficzne warunki:

  • takiej, która nie weryfikuje danych w najbardziej znanych biurach informacji kredytowej (BIK, BIG itd.),
  • takiej, która zamiast wymagać wysłania przelewu weryfikacyjnego, umożliwia wykorzystanie nowoczesnych technologii i skorzystanie z aplikacji weryfikujących (np. Instantor, Kontomatik),

może w tym celu wykorzystać filtry dostępne w panelu bocznym obok listy chwilówek.