Zylion


Szczegóły oferty, opinie klientów.

Zylion

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 100 zł

Kwota maksymalna: 3500 zł

Wiek: 22 - 75

Dostępna w weekend: NIE

Bez BIK: TAK

Czas spłaty: 1 - 30 dni

Sprawdzane bazy

BIG
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

Fintredo Financial Technology Sp. z o. o.

Adres:

al. Stanów Zjednoczonych 51/612, 04-026 Warszawa

Telefon:

12 345 29 99

Strona www:

https://zylion.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Zylion należy do spółki Fintredo Financial Technology Sp. z o. o., która istnieje od 2017 roku. Firma zyskała popularność ze względu na szybkość i łatwość całkowitej procedury pożyczkowej, a dzięki doskonałej ochronie danych osobowych klienci obdarzyli pożyczkodawcę dużym zaufaniem. Zylion wychodzi naprzeciw potrzebom klienta dostosowując odpowiednio swoją ofertę, a także docenia ich punktualność umożliwiając skorzystanie z kolejnych pożyczek o atrakcyjnych warunkach.

Oferta firmy

Zylion oferuje dla klientów pożyczki krótkoterminowe od 100 do 3500 PLN na okres spłaty od 1 do 30 dni, całkowicie online bez zbędnych formalności, nie posiada jednak w swojej ofercie pożyczek ratalnych. Składając wniosek o pierwszą pożyczkę możemy uzyskać maksymalnie kwotę 1500 PLN na okres 30 dni nie ponosząc przy tym dodatkowych opłat. Jeżeli zdecydujemy się na kolejną pożyczkę, dostępna dla nas będzie maksymalna kwota 3500 PLN na okres 30 dni, jednak do kwoty pożyczki musimy doliczyć dodatkowe koszty, takie jak prowizja i odsetki.

Zylion udziela pożyczek przez siedem dni w tygodniu, bez względu na rodzaj dnia, czy jest to święto, weekend itd. możemy starać się o pożyczkę i mamy pewność, że nasz wniosek zostanie rozpatrzony.

Pierwsza pożyczka

Maksymalna kwota: 1500 zł

Czas spłaty: 1-30 dni

Maksymalna kwota: 1500 PLN

Okres spłaty: 30 dni

Wnioskując po raz pierwszy w firmie Zylion udostępniona została kwota maksymalna 1500 PLN na okres 30 dni. W ramach promocji przy pierwszej pożyczce nie ponosimy kosztów dodatkowych, czyli oddajemy tyle ile pożyczyliśmy (pod warunkiem, że dokonamy spłaty w wyznaczonym terminie).

Warunki otrzymania

Klient, który zdecyduje się na wzięcie pożyczki w firmie Zylion musi spełnić kilka podstawowych warunków:

  • musi posiadać polskie obywatelstwo oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski,
  • musi być w przedziale wiekowym od 22 do 75 lat,
  • musi posiadać zdolność do podejmowania czynności prawnych,
  • musi posiadać profil na stronie pożyczkodawcy oraz złożyć poprawnie formularz,
  • nie może posiadać zaległości u pożyczkodawcy oraz musi posiadać zdolność do spłaty przyszłej pożyczki.
Proces wnioskowania o pożyczkę

Proces wnioskowania o pożyczkę jest prosty i szybki, a także przebiega całkowicie online, czyli nie musimy nawet wychodzić z domu, aby otrzymać pożyczkę.

  1. Na głównej stronie pożyczkodawcy za pomocą suwaków wybieramy kwotę oraz okres, na jaki chcemy pożyczyć pieniądze,
  2. Wypełniamy formularz o dane osobowe: imię i nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego, numer rachunku bankowego, nr telefonu itd.,
  3. Następnie dokonujemy weryfikacji za pomocą przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0,01 PLN,
  4. Po wydaniu pozytywnej decyzji zostaniemy powiadomieni drogą sms-ową oraz mailową, a  pożyczkodawca przesyła natychmiast pieniądze za pomocą błyskawicznych przelewów, szybkość z jaką dostaniemy pieniądze na konto zależy od tego w  jakim banku posiadamy rachunek.
Weryfikacja

Weryfikacja danych osobowych odbywa się za pomocą tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0.01 PLN. Pożyczkodawca nie posiada innej metody potwierdzenia informacji zawartych we wniosku.

Zdolność do spłaty pożyczki oceniana jest na podstawie danych uzupełnionych we wniosku, a historia kredytowa potencjalnego klienta badana jest przez firmę Zylion w dostępnych biurach informacji gospodarczej KRD, ERIF oraz BIG Infomonitor.

Warunki kolejnych pożyczek

Maksymalna kwota: 3500 PLN

Okres spłaty: 30 dni

Decydując się na kolejną pożyczkę mamy możliwość skorzystania z maksymalnej kwoty jaką oferuje pożyczkodawca, czyli jest to 3500 PLN na okres 30 dni. Ta kwota dostępna jest dla stałych klientów, którzy terminowo spłacili pierwszą pożyczkę. Do kosztów pożyczki należy doliczyć opłaty dodatkowe, takie jak odsetki i prowizja. Wysokość tych opłat widoczna jest już przy wyborze odpowiedniej oferty na specjalnych suwakach, gdzie możemy obserwować jak zmienia się ich wartość w zależności od kwoty i okresu spłaty.

Przy maksymalnej kwocie 3500 PLN na okres 30 dni koszt odsetek i prowizji wynosi 840 PLN, czyli kwota do spłaty wyniesie 4340 PLN. Są to porównywalne warunki do bardziej znanych firm pożyczkowych na rynku, np. w firmie Extraportfel przy kwocie 3500 PLN na okres 30 dni do spłaty mamy 4477 PLN, czyli koszty dodatkowe wynoszą 977 PLN, a w firmie Lendon koszty dodatkowe wynoszą 988 PLN.

Pamiętajmy, że możemy mieć tylko jedną aktywną pożyczkę w firmie Zylion.

Przedłużenie spłaty

Pożyczkodawca udostępnia możliwość skorzystania z refinansowania pożyczki w momencie problemu ze spłatą. O taką formę możemy awnioskować poprzez profil klienta. Pozytywna decyzja wniosku o refinansowanie pozwoli na kolejne 30 dni do spłaty zobowiązania.

Jeżeli wystąpi problem ze spłatą pożyczki w terminie, najlepiej będzie skontaktować się z biurem obsługi klienta w celu znalezienia optymalnego rozwiązania, gdyż w przypadku braku spłaty zobowiązania zostaną podjęte czynności upominawczo-windykacyjne, a kosztami za te działania zostanie obarczony pożyczkobiorca.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

JUREK

rok temu
Fatalnie windykacja dzwoni ju po 2 opoznienia
Opinia o chwilówce

Zgred_XL

rok temu
Wymyślają co raz to nowe jakieś pożyczki. Ale to dobrze, bo dzięki temu jak nie w jednej to w innej jest szansa dostać. Jak dla mnie Zylion całkiem OK.

Złóż wniosek

Lista pożyczek