Szybka Gotówka


Szczegóły oferty, opinie klientów

Szybka Gotówka

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 100 zł

Kwota maksymalna: 7000 zł

Wiek: 18 - ?

Dostępna w weekend: TAK

Czas spłaty: 1 - 65 dni

Sprawdzane bazy

BIK
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

Platforma Szybka Gotówka Sp z o.o.

Adres:

Świętokrzyska 30/63 Warszawa 00-116

Telefon:

+48 22 873 80 73

Strona www:

https://szybkagotowka.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Polska firma pozabankowa Szybka Gotówka oferuje pożyczki krótkoterminowe całkowicie online w ciągu 15 minut. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejcie została doceniona wśród klientów, którzy mogą szybko i bez problemu uzyskać pomoc finansową w każdy dzień tygodnia. Firma oferuje atrakcyjne bonusy i promocje dla swoich stałych klientów.

Oferta firmy

Szybka Gotówka oferuje pożyczki od 100 do 7000 PLN na okres od 1 do 65 dni. Zaciągnięcie pożyczki na okres 65 dni nie jest jednak dostępne dla wszystkich klientów, gdyż to system sprawdza i decyduje, na jaki okres oraz jaką kwotę można udzielić danemu klientowi. Każdy pożyczkobiorca może jednak wnioskować o pożyczkę na okres 30 dni, a pierwszą pożyczkę możemy uzyskać już w wysokości 6000 PLN. Jest to stosunkowo wysoka kwota darmowej pożyczki wśród dostępnych na rynku. Szybka Gotówka przygotowała dla stałych klientów specjalną ofertę, udostępniając możliwość skorzystania, z co piątej darmowej pożyczki oraz program partnerski, gdzie za polecenie pożyczki otrzymujemy 40 zł zniżki na kolejną pożyczkę. Wnioskować o pożyczkę możemy w każdym dniu tygodnia.

Pierwsza pożyczka

Maksymalna kwota: 6000 zł

Czas spłaty: 1-65 dni

Szybka Gotówka oferuje w ramach promocji pierwszą darmową pożyczkę od 100 aż do 6000 PLN, na okres od 1 do 65 dni, jeżeli zostanie spłacona w wyznaczonym terminie. Na uwagę zasługuje zarówno długi okres spłaty, jak i wysokość kwoty dostępnej w ramach pierwszej pożyczki. Takie warunki z pewnością stawiają Szybką Gotówkę na czele pożyczkodawców oferujących krótkoterminowe pożyczki.

Warunki otrzymania

Proces otrzymania pożyczki w firmie Szybka Gotówka jest niezwykle prosty, wystarczy spełnić klika podstawowych warunków, a są to:

  • posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • ukończenie 18 lat,
  • posiadanie ważnego dowodu tożsamości oraz pełnych zdolności do czynności prawnych,
  • posiadanie osobistego konta bankowego oraz telefonu komórkowego, a także adresu e-mail.

Szybka Gotówka nie wymaga składania dodatkowych zaświadczeń ani dokumentów potwierdzających zatrudnienie. Należy jednak pamiętać, że pożyczkodawca weryfikuje historię kredytową potencjalnych klientów, także ważne, aby była ona pozytywna.

Proces wnioskowania o pożyczkę

Sam proces wnioskowania w firmie Szybka Gotówka jest prosty i całkowicie online, czyli otrzymamy pieniądze bez wychodzenia z domu. Na głównej stronie pożyczkodawcy znajdziemy specjalne suwaki, w których możemy wybrać kwotę i okres, jaki nas interesuje, dzięki temu również dowiemy się, jakie będą całkowite koszty otrzymania pożyczki. Następnym krokiem jest wypełnienia formularza z danymi osobowymi, a następnie wykonanie tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego bądź za pomocą płatności Blue Media, Szybka Gotówka nie akceptuje przelewów od Skok-ów.

Informacja o wydanej decyzji dojdzie do nas poprzez sms bądź email. Po wydaniu pozytywnej decyzji pieniądze przelewane są jak najszybciej na rachunek bankowy (zazwyczaj jest to w ciągu 15 minut), jednak szybkość przelewu w dużej mierze zależy od banku oraz czasu składania wniosku.

Weryfikacja

Weryfikacja tożsamości potencjalnego klienta odbywa się poprzez wykonanie tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego bądź za pomocą płatności Blue Media, pożyczkodawca w ten sposób porównuje dane, jakie klient wypełnił we wniosku z danymi właściciela rachunku. Historia kredytowa sprawdzana jest w bazach dłużników BIK, KRD, KBIG. Jeżeli więc posiadamy negatywną historię, możemy spotkać się z odmową udzielenia nam pożyczki.

Warunki kolejnych pożyczek

Składając wniosek o kolejne pożyczki w firmie Szybka Gotówka możemy liczyć na pożyczkę dostępną w wysokości 7000 PLN na okres 65 dni. Jednak nie jest już to darmowa oferta i pożyczkobiorca musi liczyć się z kosztami dodatkowymi, czyli oprocentowania oraz prowizji.

Przykładowe koszty pożyczek na 65 dni:

  • 1000 zł – całkowity koszt 316.55 zł
  • 4000 zł – całkowity koszt 1268.15 zł
  • 7000 zł –całkowity koszt 2218.45 zł

Dla stałych klientów Szybka Gotówka przygotowała specjalną ofertę lojalnościową, co piątej darmowej pożyczki pod warunkiem, że co miesiąc zaciągniemy zobowiązanie na minimum 14 dni i spłacimy je w wyznaczonym terminie.

Przedłużenie spłaty

Szybka Gotówka umożliwia w przypadku problemów z terminową spłatą pożyczki możliwość refinansowania na okres 7, 14 bądź 30 dni. Taka opcja jest dla nas możliwa w momencie, gdy nastąpi termin spłaty pożyczki pierwotnej. Refinansowanie pożyczki oczywiście będzie wiązać się z dodatkową opłatą, a koszty możemy zobaczyć na profilu klienta.

Jeżeli nie skorzystamy z opcji refinansowania pożyczki i nie dokonamy terminowej spłaty zaległego zobowiązania możemy liczyć się, że zostaną naliczone nam odsetki, pożyczkodawca będzie również wzywać do zapłaty w formie monitów, a co gorsze mogą zostać wszczęte działania windykacyjne, a sprawa trafi na postępowanie sądowe. Każde z tych działań obarcza dodatkowymi kosztami dłużnika, a cały dług może zostać wpisany do rejestru dłużników.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Adam

8 miesięcy temu
Polecam, pożyczkę otrzymałem szybko, nie mam żadnych zastrzeżeń, pierwsza jest za darmo - jak w reklamie:)
Opinia o chwilówce

Adam

8 miesięcy temu
Polecam Szybką Gotówkę, kasa na koncie po 15 minutach, wnioskowałem o 2 000, a udzielili mi nawet więcej!
Opinia o chwilówce

Janusz

9 miesięcy temu
Moim zdaniem najlepsza oferta na polskim rynku! Teraz w ramach przedświątecznej promocji rozdają nowym klientom po 50 złotych bonusu. Dziękuję, Szybka Gotówka!
Opinia o chwilówce

Kasia

rok temu
Mają dobra oferte pierwsz pozyczka za darmo i az 6000 zl wow

Złóż wniosek

Lista pożyczek