Soho Credit


Szczegóły oferty, opinie klientów

Soho Credit

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 100 zł

Kwota maksymalna: 4000 zł

Wiek: 20 - 76

Dostępna w weekend: TAK

Bez BIK: TAK

Czas spłaty: 1 - 30 dni

Sprawdzane bazy

BIG
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

Adres:

Postępu 18A, 02-676 Warszawa

Telefon:

+48 222 668 302, +48 801 011 537

Strona www:

https://www.sohocredit.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Soho Credit należy do spółki Rapid Finanse, która działa na polskim rynku, od 2011, która jest również właścicielem rozpoznawalnej firmy oferującej pożyczki Filarum. Rapid Finance świadczy swoje usługi także na Łotwie, Litwie oraz w Hiszpanii. Firma Soho Credit udziela pożyczek krótkoterminowych całkowicie online, nie znajdziemy jednak w ofercie pożyczkodawcy pożyczek ratalnych.

Oferta firmy

Soho Credit oferuje pożyczki od 100 do 4000 PLN na okres od 1 do 30 dni przez 7 dni w tygodniu. Składając wniosek po raz pierwszy otrzymamy maksymalną kwotę 1000 PLN na 30 dni nie ponosząc dodatkowych kosztów. Już przy drugiej pożyczce klient może skorzystać z maksymalnej dostępnej kwoty 4000 PLN na 30 dni, ale do pożyczki zostaną doliczone opłaty dodatkowe w postaci odsetek oraz prowizji, przez co całkowita kwota do spłaty będzie wyższa niż wnioskowana kwota. Soho Credit w swojej ofercie nie posiada pożyczek ratalnych, oferuje tylko pożyczki krótkoterminowe.

Pierwsza pożyczka

Maksymalna kwota: 1000 zł

Czas spłaty: 1-30 dni

Klient składając wniosek o pożyczkę w firmie Soho Credit po raz pierwszy może uzyskać kwotę od 100 do 1000 PLN na okres od 1 do 30 dni. Pierwsza pożyczka zgodnie z obowiązującą promocja jest całkowicie za darmo. RRSO 0% pod warunkiem, że dokonamy spłaty zobowiązania w wyznaczonym terminie, czyli oddajemy tyle ile pożyczyliśmy.

Warunki otrzymania

Soho Credit udziela pożyczki krótkoterminowe dla osób, które spełniły następujące warunki:

  • Znajdują się w przedziale wiekowym od 20 do 76 lat,
  • Posiadają obywatelstwo polskie oraz posiadają stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski,
  • Posiadają aktywny numer telefonu oraz osobisty numer rachunku bankowego w Polsce.
  • Brak negatywnych wpisów w KRD, BIG Infomonitor oraz ERIF.
Proces wnioskowania o pożyczkę

Proces wnioskowania o pożyczkę w firmie Soho Credit następuj w trzech prostych krokach całkowicie online.

Pożyczkobiorca, który zdecyduje się na zaciągnięcie pożyczki w pierwszym kroku powinien na głównej stronie pożyczkodawcy za pomocą suwaków wybrać kwotę oraz okres spłaty pożyczki. Następnie wypełniamy formularz rejestracyjny o dane osobowe, które w kolejnym kroku potwierdzamy za pomocą przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0, 01 PLN. Ważne, aby było to osobiste konto osoby, która wnioskuje o pożyczkę. Firma Soho Credit nie akceptuje przelewów z SKOK oraz przy użyciu bankowych systemów przyśpieszających. Ostatnim krokiem jest wydanie decyzji, a taką informację otrzymamy za pomocą wiadomości sms. W przypadku otrzymania pozytywnej decyzji pieniądze niezwłocznie trafią na konto.

Weryfikacja

Weryfikacja danych osobowych podanych we wniosku odbywa się za pomocą przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0,01 PLN. Soho Credit nie udostępnia innej metody potwierdzenia danych.

Historia kredytowa sprawdzana jest w rejestrach dłużników KRD, ERIF oraz BIG Infomonitor, pożyczkodawca nie weryfikuje bazy w BIK.

Warunki kolejnych pożyczek

Zaciągając kolejną pożyczkę w Soho Credit możemy liczyć na maksymalną dostępną kwotę, czyli kwotę 4000 PLN na okres spłaty 30 dni, jednak druga i kolejna pożyczka nie jest objęta promocją i musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami (odsetki, prowizja).

Składając wniosek po raz kolejny już przy wyborze kwoty i okresu spłaty widoczne dla przyszłego klienta będą koszty dodatkowe, dzięki temu możemy przemyśleć, czy dana opcja będzie dla nas dogodna.

Pożyczając 4000 PLN na okres 30 dni całkowity kwota do spłaty łącznie z prowizją oraz odsetkami wynosi 5000 PLN i jest to akceptowalna wysokość opłat dodatkowych, oczywiście możemy znaleźć atrakcyjniejsze oferty na rynku np. w firmie Vivus przy kwocie 4000 PLN całkowity koszt pożyczki wynosi 4800 PLN, jednak nie jest to aż tak znacząca różnica.

Przedłużenie spłaty

W firmie Soho Credit nie mamy możliwości skorzystania z wydłużenia terminu spłaty w momencie problemów z terminową spłatą zobowiązania.

Jeżeli pojawi się problem ze spłatą pożyczki zgodnie z terminem powinniśmy skontaktować się z infolinią pożyczkodawcy w celu znalezienia rozwiązania. Brak spłaty w terminie będzie wiązał się z konsekwencjami, a mianowicie mogą zostać nam naliczone odsetki za zwłokę. W ostateczności, jeżeli dług nie zostanie spłacony sprawa trafi na drogę sądową, a następnie do komornika. Oczywiście każde upomnienie jak i koszt prawne ponoszone są przez pożyczkobiorcę. Posiadając dług zostaniemy wpisani na listę do baz dłużników, co uniemożliwi nam skorzystanie w przyszłości z kredytu, pożyczki, czy nawet sprzętu na raty.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Ania

rok temu
Mają ciekawą ofertę polecam!
Opinia o chwilówce

Muniek

rok temu
1000 zl jak na pierwsza to slabo

Złóż wniosek

Lista pożyczek