sLoan


Szczegóły oferty, opinie klientów

sLoan

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 100 zł

Kwota maksymalna: 5000 zł

Wiek: 21 - 65

Dostępna w weekend: TAK

Czas spłaty: 15 - 30 dni

Sprawdzane bazy

BIK
BIG
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

Nordecum Sp. z o.o.

Adres:

ul. Grzybowska 4/13, 00-131 Warszawa

Telefon:

+48 222 092 540

Strona www:

https://sloan.pl/

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Firma sLoan należy do spółki Nordecum Sp. z o.o. tak jak inna znana firma pożyczkowa Credit.pl. Pożyczkodawca w dużej mierze stawia na bezpieczeństwo i szybkość całego procesu wnioskowania o pożyczkę ograniczając przy tym formalności do minimum, całkowicie online. sLoan stosuje dobre praktyki pożyczania na jasno określonych warunkach, a także stawia na uczciwych i rzetelnych klientów.

Oferta firmy

W firmie sLoan możemy starać się o pożyczkę krótkoterminową od 100 do 5000 PLN na okres od 15 do 30 dni całkowicie online. Pożyczkodawca nie posiada w swojej ofercie pożyczek ratalnych. Pożyczając po raz pierwszy maksymalnie możemy otrzymać 3000 PLN na okres 30 dni. Kwota ta nie zmieni się, jeżeli zdecydujemy się pożyczyć po raz drugi. Dopiero przy trzecim razie mamy możliwość zwiększenia jej do 3500 PLN, a przy czwartym 4000 PLN. Maksymalna kwota dostępna będzie dla stałych klientów, którzy zdecydują się na pożyczkę po raz piąty w firmie Sloan.

Pożyczkę w firmie sLoan otrzymamy przez 7 dni w tygodniu 24 h na dobę.

Pierwsza pożyczka

Maksymalna kwota: 3000 zł

Czas spłaty: 30

Starając się o pożyczkę po raz pierwszy możemy uzyskać maksymalnie do 3000 PLN na okres 30 dni bez dodatkowych kosztów, oczywiście, jeżeli płatność zostanie uregulowana w wyznaczonym terminie. Kwota ta jest stosunkowo wysoka jak na pożyczkę krótkoterminową w porównaniu do obecnych ofert na rynku wśród konkurencji.

Warunki otrzymania

Pożyczkę w firmie sLoan otrzymamy, jeżeli spełnimy kilka podstawowych warunków:

 • Jesteśmy w przedziale wiekowym od 21 do 65 lat,
 • Posiadamy obywatelstwo Polskie i stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski,
 • Posiadamy aktywny numer telefonu oraz osobisty rachunek bankowy,
 • Nie posiadamy zaległości finansowym względem pożyczkodawcy oraz nie jesteśmy wpisani do żadnych rejestrów dłużników,
 • Poprawnie założyłeś profil, złożyłeś wniosek, zweryfikowałeś dane oraz zaakceptowałeś warunki.
Proces wnioskowania o pożyczkę

Składając wniosek po raz pierwszy musimy przejść proces rejestracji i w tym celu należy na stronie internetowej pożyczkodawcy przejść do linku „Rejestracja”, a następnie uzupełnić wszystkie wymagane pola, po wykonaniu tej czynności należy kliknąć „Zarejestruj się”. Aby dokończyć cały proces rejestracji musimy przejść do „Rachunki bankowe” w celu potwierdzenia danych za pomocą znanej usługi Kontomatik, dzięki czemu proces jest znacznie przyśpieszony. Po sprawdzeniu danych możemy przystąpić do składania wniosku o pożyczkę.

Jeżeli jesteś już klientem sLoan lub otrzymałeś informację o pozytywnej rejestracji, należy wypełnić wniosek pożyczkowy, w tym celu musimy zalogować się na profil klienta. Na zakładce „Rachunki bankowe” weryfikujemy konto, a na suwaku dobieramy interesującą nas kwotę oraz okres spłaty. Po złożonym wniosku pożyczkodawca dokonuje oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy, a decyzja zostanie przekazana SMS-em bądź telefonicznie przez konsultanta firmy. Przygotowanie umowy pożyczki oraz przekaz środków Sloan dokonuje w około 15 minut.

Weryfikacja

Weryfikacja danych osobowych potencjalnego klienta odbywa się za pomocą usługi Kontomatik, dzięki czemu nie musimy wykonywać tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego, a to oznacza, że nie oczekujemy aż pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie pożyczkodawcy.

Historia kredytowa oraz jego zdolność klienta dla pożyczkodawcy jest bardzo ważnym aspektem, dlatego pożyczkobiorca nie może posiadać długu wpisanego do jednej z baz dłużników:

 • BIK
 • KRD
 • BIG Infomonitor
 • ERIF
 • KBIG
Warunki kolejnych pożyczek

Przy składaniu wniosku po raz kolejny w firmie sLoan wysokość maksymalnej kwoty będzie zależna od tego, który raz pożyczamy. Oczywiście należy mieć to na uwadze, że tylko pierwsza pożyczka jest objęta promocją „ Pierwsza pożyczka 0%”, także do każdej kolejnej należy doliczyć dodatkowe koszty.

Jeżeli decydujemy się na pożyczkę:

 • 2 raz, maksymalna dostępna kwota to, 3000 PLN na okres 30 dni;
 • 3 raz, maksymalna dostępna kwota to 3500 PLN na okres 30 dni, koszty dodatkowe wynoszą 787, 5 PLN; a RRSO 1081,20%;
 • 4 raz, maksymalna dostępna kwota to 4000 PLN na okres 30 dni, koszty dodatkowe wynoszą 900 PLN, a RRSO 1081,20%;
 • 5 raz, maksymalna dostępna kwota to 5000 PLN na okres 30 dni, koszty dodatkowe 1414.38 PLN; a RRSO 1971.32 %.
Przedłużenie spłaty

sLoan nie daje możliwości przedłużenia terminu spłaty zobowiązania, zatem ważne, aby termin ten został dochowany przez pożyczkobiorcę. W momencie spóźnienia klienta ze spłatą zostaną wszczęte odpowiednie działania np. odsetki za zwłokę, wezwania do zapłaty. Jeżeli pomimo tego zadłużenie nie zostanie uregulowane, sprawa zostanie przekazana do windykacji, a następnie na drogę sądową, a w ostateczności zostanie wszczęta egzekucja komornicza. Klient, który zalega ze spłatą pożyczki zostanie wpisany do baz dłużników i jeżeli w przyszłości będzie starać się o kolejną pożyczkę może mieć pewność, że jego szanse znacznie spadną.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Krystian

rok temu
Maja spoko oferte jak na tak malo znana firme.

Złóż wniosek

Lista pożyczek