Pożyczka Plus


Szczegóły oferty, opinie klientów

Pożyczka Plus

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 200 zł

Kwota maksymalna: 8000 zł

Wiek: 21 - 73

Dostępna w weekend: TAK

Bez BIK: TAK

Czas spłaty: 15 - 41 dni

Sprawdzane bazy

ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

Aventus Group Sp. z o. o.

Adres:

ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, p.III; 15-888 Białystok

Telefon:

85 871 00 49

Strona www:

https://pozyczkaplus.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Pożyczka Plus należy do grupy Aventus, która obecna jest w kilku krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Oprócz Polski będącej największym rynkiem, w skład grupy wchodzą: Czechy, Litwa, Łotwa, Ukraina, Rosja, Gruzja i Kazachstan.W Polsce grupa udziela krótkoterminowych pożyczek pozabankowych od 2012 roku w ramach 6 serwisów: Pożyczka Plus, Smart Pożyczka, Finansowe PosiłkiNiewielka Pożyczka, Lew Pożyczka i RataNaPlus, tym ostatnim wchodząc w 2017 roku na rynek ratalnych pożyczek długoterminowych.

Oferta firmy

Pożyczka Plus oferuje pożyczki krótkoterminowe, czyli tzw. chwilówki w kwocie od 200 do 8000 PLN ma okres od 15, 30 lub 45 dni. Maksymalna kwota pożyczki jest stosunkowo wysoka, ale nie jest dostępna od razu dla każdego nowego klienta. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 2000 PLN na okres 30 dni. Wyższe kwoty dostępne są dopiero po spłacie pierwszej pożyczki i rosną one wraz z kolejnymi spłacanymi zobowiązaniami osiągając 8000 PLN dopiero przy dziewiątej pożyczce.

Pierwsza pożyczka

Maksymalna kwota: 2000 zł

Czas spłaty: 15-30 dni

Pożyczka Plus wzorem wielu konkurencyjnych firm wprowadziła darmową pierwszą pożyczkę. Maksymalna kwota wynosi 2000 PLN. Minimalna kwota to 200 PLN a okres, na jaki możemy zaciągnąć takie zobowiązanie finansowe to 15 lub 30 dni. Należy pamiętać, że w całej grupie Aventus panuje zasada, że darmowa pożyczka przysługuje tylko raz we wszystkich makrach grupy. Jeśli, więc dostaliśmy już promocyjną pożyczkę w którejkolwiek z marek chwilówek z grupy Aventus, nie otrzymamy jej już w Pożyczce Plus.

Warunki otrzymania

Podstawowe warunki, które należy spełnić, aby móc się ubiegać o pieniądze u tego pożyczkodawcy to:

  • należy być w wieku od 21 do 73 lat,
  • trzeba być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej,
  • trzeba być aktualnie zatrudnionym,
  • nie można być wpisanym do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.

Ponadto, trzeba posiadać osobiste konto bankowe z dostępem do bankowości internetowej oraz numer telefonu komórkowego.

Proces wnioskowania o pożyczkę

Wniosek o pożyczkę składamy za pośrednictwem strony internetowej pożyczkodawcy. Aby go złożyć należy wybrać interesującą nas kwotę oraz okres kredytowania, a następnie przejść do formularza z danymi osobowymi, który posłuży do zarejestrowania konta klienta. Kolejnym krokiem jest wysłanie 0.01 PLN na jedno z pięciu dostępnych kont pożyczkodawcy lub zalogowanie się do swojego konta bankowego za pomocą aplikacji Kontomatik.

Weryfikacja

Przy zawieraniu umowy za pośrednictwem Internetu, bardzo ważne z punktu widzenia podmiotu udzielającego pożyczki jest jak najbardziej wiarygodne sprawdzenie tożsamości i wypłacalności potencjalnego klienta. Żeby tego dokonać, firmy działające w tym sektorze usług finansowych wypracowały schemat weryfikacji danych osobowych polegający na porównaniu danych osobowych podanych przez klienta we wniosku o pożyczkę z danymi, które przypisane są do jego prywatnego konta bankowego.

Pożyczka Plus wymaga od klienta przelewu weryfikacyjnego w kwocie 0.01 PLN lub wykonania weryfikacji za pomocą aplikacji Kontomatik. Drugi ze sposobów jest zdecydowanie szybszy, ponieważ zajmuje to zaledwie chwilę. W przypadku przelewu czas weryfikacji uzależniony jest od czasu przepływu pieniędzy pomiędzy bankami.

Dodatkowym sprawdzeniem prawdziwości danych jest również rozmowa telefoniczna z klientem. Historia finansowa sprawdzana jest natomiast w kilku dostępnych na rynku źródłach, tj. w takich rejestrach jak KRD czy ERIF.

Warunki kolejnych pożyczek

Po spłaceniu atrakcyjnej pierwszej pożyczki dla nowego klienta, mamy możliwość skorzystania z kolejnej. Będzie ona już płatna, ale będziemy mogli skorzystać z wyższej kwoty niż 2000 PLN na okres nie 15 czy 30 dni, lecz nawet 45. Kwota maksymalna pożyczki rośnie z każdą spłaconą poprzednią, aż do dziewiątej, kiedy to możemy starać się o nawet 8000 PLN.

Koszty pożyczania pieniędzy w Pożyczka Plus są relatywnie wysokie. Przy standardowej pożyczce 30-sto dniowej RRSO wynosi około 1970%. Warto zaznaczyć, że na rynku są firmy oferujące taką opcję za mniej niż 1000 %. Zaletą tego pożyczkodawcy jest jednak możliwość zaciągnięcia zobowiązania na 45 dni za kwotę tylko o kilkadziesiąt złotych wyższą od kosztów pożyczki 30-sto dniowej.

Przedłużenie spłaty

Jeśli zabrakło pieniędzy na spłatę pożyczki można skorzystać z możliwości przedłużenia pożyczki (dotyczy to wyłącznie pierwszej pożyczki). W tym celu należy przelać na konto pożyczkodawcy całkowity koszt przedłużenia korzystając z opcji przedłużenia lub refinansowania w profilu użytkownika. Koszt przedłużenia należy uiścić przed terminem spłaty pożyczki. Jest on zgodny z Tabelą Opłat i Prowizji załączoną do Umowy.

Stali klienci, którym po raz kolejny została przyznana pożyczka, w razie problemów ze spłatą zobowiązania mogą skorzystać z tzw. pożyczki refinansującej, którą udzieli Pożyczkodawca współpracujący z Pożyczka Plus. Refinansowanie zostanie dokonane na okres, na który została zaciągnięta pożyczka. Za refinansowanie będzie musiała zostać wniesiona opłata w wysokości równej kosztowi pożyczki przedstawionemu w Tabeli opłat i prowizji. W przypadku problemów ze spłatą, dobrym krokiem zawsze jest kontakt z pożyczkodawcą, telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Magdzia

rok temu
Wziełam i nie żałuje a pieniądze w nagłej potrzebie przydały się.
Opinia o chwilówce

Marek

6 miesięcy temu
Madzia, weź pożyczkę w Szybkiej Gotówce, napewno nie pożałujesz. Zaproponują Ci większą kwotę i lepsze warunki.
Opinia o chwilówce

Czaki

rok temu
Bez szału oferta
Opinia o chwilówce

Ula

rok temu
Odradzam
Opinia o chwilówce

Juniorek

rok temu
Bierzcie i nie zastanawiajcie sie!
Opinia o chwilówce

Lenka

rok temu
Skorzystalam z przedluzenia terminu ale nie oplaca sie...
Opinia o chwilówce

Tamara

rok temu
Zdecydowanie godna polecenia
Opinia o chwilówce

Polak

rok temu
Bardzo dobra firma
Opinia o chwilówce

sandrusia

rok temu
Niby w BIK nie sprawdzają a ja otrzymałam decyzje negatywną.
Opinia o chwilówce

Kasa

rok temu
Może masz negatywny wpis w innej bazie
Opinia o chwilówce

Kamil

rok temu
Przy rozmowie potwierdzili dane z wniosku i pptem szybka decyzja
Opinia o chwilówce

Pieter

rok temu
Nie sprawdzają w bik biore!
Opinia o chwilówce

majek

rok temu
bez szału
Opinia o chwilówce

Karol

rok temu
PożyczkaPlus na duży plus. SUper obsługa i warunki też spoko także z tych 6 serwisów dla mnie ten jest najlepszy!
Opinia o chwilówce

Hajduk

2 lata temu
Już myślałem że znalazłem kolejną darmową pożyczkę a tu się okazuje, że to jest to samo co smart pożyczka i nie dostałem darmowej.
Opinia o chwilówce

Seniorr

2 lata temu
To samo, ale warunki lepsze

Złóż wniosek

Lista pożyczek