NetCredit


Szczegóły oferty, opinie klientów

NetCredit

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 300 zł

Kwota maksymalna: 5000 zł

Wiek: 20 - 70

Dostępna w weekend: TAK

Czas spłaty: 14 - 30 dni

Kontakt

Pełna nazwa:

Net Credit sp. z o.o.

Adres:

ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa

Telefon:

22 598 77 99

Strona www:

https://www.netcredit.pl/

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

NetCredit działa na polskim rynku od 2011 roku. Firma należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i regularnie zajmuje wysokie miejsca w rankingach pożyczkodawców. Dzięki wysokiej jakości oferowanych przez usług, cieszy się niesłabnącym zaufaniem nawet najbardziej wymagających klientów. Jest to marka chwilówek obecna w Polsce oraz pięciu innych krajach Europy.

Oferta firmy

Na platformie NetCredit możemy pożyczyć od 300 do 5000 PLN na okres od 14 do 30 dni. Przy pierwszej pożyczce maksymalna kwota, o jaką można wnioskować wynosi 3000 PLN. Po jej spłacie otrzymujemy już możliwość uzyskania maksymalnej kwoty w kolejnej pożyczce.

Pierwsza pożyczka

Maksymalna kwota: 3000 zł

Czas spłaty: 14-30

Wzorem wielu firm oferujących mikropożyczki przez Internet NetCredit oferuje pierwszą pożyczkę bez prowizji i odsetek – całkowicie za darmo. Jedynym warunkiem do spełnienia jest terminowa spłata zobowiązania. Maksymalna kwota takiej pożyczki to nawet 3000 PLN. Jest to jedna z najwyższych dostępnych na rynku darmowych pożyczek.  

Warunki otrzymania

Podstawowe wymagania jakie należy spełnić wnioskując o pożyczkę w NetCredit to wiek minimum 20 a maksimum 70 lat. Trzeba posiadać również stały adres zamieszkania na terenie Polski. NetCredit nie jest firmą, w której szanse na pożyczkę mają zadłużeni oraz osoby z negatywną historią spłat zobowiązań finansowych. Klient sprawdzany jest we wszystkich ważniejszych bazach danych dłużników.

Proces wnioskowania o pożyczkę

Aby wziąć pożyczkę w Netcredit wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy, wybrać interesującą nas kwotę oraz okres i kliknąć „weź pożyczkę”. Następnie wystarczy podążać za instrukcjami, podać wymagane dane osobowe i przelać 1 PLN na odpowiedni rachunek bankowy. Cały proces jest niezwykle prosty i intuicyjny a w związku z tym że odbywa się całkowicie przez Internet całość trwa również niezwykle krótko.

Weryfikacja

Nasze dane osobowe są sprawdzane za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Przelewając 1 PLN na konto NetCredit z prywatnego rachunku bankowego potwierdzamy nasze dane osobowe. W niektórych przypadkach możemy się również spodziewać kontaktu telefonicznego ze strony konsultanta. Ma on na celu dodatkowe potwierdzenie autentyczności danych osobowych wprowadzonych we wniosku w krótkiej rozmowie. Jeśli wszystko jest w porządku firma szybko rozpatrzy masz wniosek o pożyczkę. Samo rozpatrzenie sprowadza się głównie do sprawdzenia nasze historii finansowej w KRD, BIK, BIG oraz ERIF. Informację o przyznaniu bądź nie przyznaniu pożyczki otrzymamy błyskawicznie na e-mail oraz sms-em.

Warunki kolejnych pożyczek

NetCredit jest jedną z bardziej atrakcyjnych ofert nie tylko jeśli chodzi o dużą kwotę pierwszej pożyczki, ale także jeśli chodzi o warunki kolejnych, płatnych. Dla typowej pożyczki 30-sto dniowej RRSO wynosi około 675%. Na tle konkurencji jest to jeden  z najlepszych wyników. Oznacza to, że pożyczając 1000 PLN, po miesiącu do oddania mamy zaledwie 1183,2 PLN. Jak na standardy firm udzielającym chwilówek jest to kwota bardzo atrakcyjna.

Przedłużenie spłaty

Firma przewiduje refinansowanie pożyczki w przypadku problemów z terminową spłata zobowiązania. Polega to na tym, że pożyczkobiorca ma możliwość skorzystania z pożyczki refinansującej udzielanej przez jednego z pożyczkodawców współpracujących z pośrednikiem, jakim w tym przypadku jest NetCredit. Refinansowanie następuje po uiszczeniu przez odpowiedniej kwoty za skorzystanie z usługi uzależnionej od kwoty pożyczki refinansowanej oraz terminu, na który ma być dokonane refinansowanie. W przypadku większych problemów ze spłata polecamy zawsze kontakt telefoniczny z pożyczkodawcą w celu znalezienia wspólnego wyjścia z kryzysowej sytuacji. Brak spłaty może skutkować wystąpieniem pożyczkodawcy o windykację i przekazanie sprawy do sądu. Należy się w tym przypadku również liczyć z naliczeniem maksymalnych dopuszczalnych przez prawo odsetek karnych oraz wpisem do BIK oraz BIG.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Renata P

rok temu
Mają fajną ofertę. Potrzebowałam szybko kasy na samochód, bardzo szybko działają
Opinia o chwilówce

Daro

rok temu
Myślę, że to jedna z ciekawszych opcji na rynku.
Opinia o chwilówce

Santa

2 lata temu
635% to naprawdę w porządku, gdy spojrzeć na inn oferty
Opinia o chwilówce

Sebix

2 lata temu
3000 na miesiąc za darmo czasem się przydają. Ze swojej strony mogę tylko polecić.

Złóż wniosek

Lista pożyczek