Lew Pożyczka


Szczegóły oferty, opinie klientów

Lew Pożyczka

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 200 zł

Kwota maksymalna: 3000 zł

Wiek: 19 - 73

Dostępna w weekend: TAK

Czas spłaty: 10 - 30 dni

Kontakt

Pełna nazwa:

Aventus Group Sp. z o. o.

Adres:

ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, p.III; 15-888 Białystok

Telefon:

85 871 00 49

Strona www:

https://lewpozyczka.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Właścicielem marki Lew Pożyczka jest grupa Aventus, która obecna jest w kilku krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Oprócz Polski będącej największym rynkiem, w skład grupy wchodzą: Czechy, Litwa, Łotwa, Ukraina, Rosja, Gruzja i Kazachstan. W Polsce grupa udziela krótkoterminowych pożyczek pozabankowych od 2012 roku, w ramach 6 serwisów: Pożyczka Plus, Smart Pożyczka, Finansowe PosiłkiNiewielka Pożyczka, Lew Pożyczka i RataNaPlus, tym ostatnim wchodząc w 2017 roku na rynek ratalnych pożyczek długoterminowych.

Oferta firmy

Lew Pożyczka oferuje pożyczki od 200 do 3000 PLN na okres od 10 do 30 dni. Całkowity koszt pierwszej pożyczki wynosi 0 PLN, czyli oznacza to, że firma oferuje pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Oczywiście, jeżeli zobowiązanie zostanie spłacone zgodnie z terminem. Firma na tle konkurencji oferuje jedną z wyższych kwot pierwszej pożyczki, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjna. Każda kolejna pożyczka jest już obciążona kosztami, o czym więcej w akapicie o warunkach kolejnych pożyczek.

Pierwsza pożyczka

Maksymalna kwota: 3000 zł

Czas spłaty: 10-30 dni

Lew Pożyczka wzorem wielu konkurencyjnych firm wprowadziła darmową pierwszą pożyczkę. Maksymalna kwota wynosi 3000 PLN, czyli jest to jedna z najwyższych dostępnych kwot darmowej pożyczki na rynku. Minimalna kwota to 200 PLN, a okres, na jaki możemy zaciągnąć takie zobowiązanie finansowe to od 10 do 30 dni. Należy pamiętać, że w całej grupie Aventus panuje zasada, że darmowa pożyczka przysługuje tylko raz we wszystkich makrach grupy. Jeśli więc dostaliśmy już promocyjną pożyczkę w którejkolwiek z marek chwilówek z grupy Aventus, nie otrzymamy jej już w firmie Lew Pożyczka.

Warunki otrzymania

Aby otrzymać pożyczkę w firmie Lew Pożyczka należy spełnić kilka podstawowych wymagań. Przede wszystkich oferta skierowana jest do osób w przedziale wiekowym 19 - 73 lat. Konieczne jest posiadanie obywatelstwa Rzeczypospolitej Polskiej oraz zatrudnienia. Ważny również jest brak wpisu do jakiegokolwiek rejestru dłużników np. BIK, BIG, ERIF itd. Wnioskujący musi być też posiadaczem indywidualnego konta bankowego. Takie warunki sprawiają, że jest to pożyczka skierowana raczej do osób, które nie miały do tej pory problemów z terminowym regulowaniem swoich zobowiązań finansowych.

Proces wnioskowania o pożyczkę

Wnioskowanie o pożyczkę w firmie Lew Pożyczka jest bardzo proste. Wystarczy na stronie firmy ustawić suwak z interesującą nas kwotą oraz okresem spłaty. Następnie zostaniemy przekierowani do formularza, gdzie należy wypełnić podstawowe dane tożsamości. Jeżeli dane w formularzu zostały błędnie uzupełnione np. PESEL, to nie mamy możliwości ich poprawy, ale firma oferuje rozwiązanie - należy w tym przypadku skontaktować się telefonicznie pod numer +48 85 871 00 52. Wypełniając formularz zakładamy jednocześnie konto w serwisie internetowym, które upraszcza zaciągnięcie kolejnych pożyczek w przyszłości. Po złożeniu wniosku pozostaje nam już tylko przejść proces weryfikacji.

Weryfikacja

Weryfikacja przebiega tak jak w większości firm, należy wykonać przelew w wysokości 0.01 PLN. Firma wymaga potwierdzenia tożsamości za pomocą Weryfikacji Ekspresowej, dzięki, której pożyczkodawca sprawdza, czy dane właściciela rachunku zgadzają się z tymi podanymi we wniosku. Ważne jest, aby przelew został wykonany z konta należącego do osoby ubiegającej się o pożyczkę, w przeciwnym razie mimo pozytywnej decyzji możemy nie otrzymać pożyczki.

Lew Pożyczka sprawdza pożyczkobiorcę pod kontem zdolności kredytowej oraz w bazach rejestrów dłużników. Możliwy jest również kontakt telefoniczny w celu przeprowadzenia krótkiej rozmowy potwierdzającej dane podane we wniosku.

Warunki kolejnych pożyczek

Kolejna pożyczka jest możliwa nawet tego samego dnia po spłaceniu poprzedniej (zaksięgowana na koncie). Możemy o nią wnioskować bezpośrednio z panelu Twojego profilu. Koszty takich pożyczek nie należą do najniższych. Jak podaje pożyczkodawca na swojej stronie internetowej, reprezentatywny przykład dla pożyczki nieobjętej promocją: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 1958.47% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 282,22 zł (w tym: prowizja 274 zł, odsetki 8,22 zł); umowa na 30 dni (Stan na 01.07.2017). Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. RRSO na poziomie niemal 2000 % stawia tego pożyczkodawcę w szeregu jednych z bardziej kosztownych firm udzielających chwilówek.

Przedłużenie spłaty

W przypadku opóźnienia lub braku spłaty mogą zostać naliczone odsetki oraz koszty związane z podjęciem działań windykacyjnych. Brak spłaty pożyczki w terminie spowoduje, że Pożyczkobiorca zobowiązany będzie do zapłaty łącznej kwoty pożyczki, na którą składają się: kwota pożyczki, prowizja za udzielenie pożyczki, odsetki kapitałowe oraz koszty związane z podjętymi przez Pożyczkodawcę czynnościami, mającymi na celu odzyskanie należności od Pożyczkobiorcy.

Lew Pożyczka nie podaje, czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty, więc należy podejrzewać, że takiej możliwości nie ma. Jednak jak zawsze w przypadku problemów z terminowym uregulowaniem zobowiązania finansowego najlepiej jest od razu skontaktować się z pożyczkodawcą w celu znalezienia rozwiązania najkorzystniejszego dla naszego portfela.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Ala

rok temu
Nie wiem komu oni daja te pozyczki moja pierwsza i zdecydowalam sie na ta firme, zero zadluzen a decyzja negatywna ciekawe dlaczego...
Opinia o chwilówce

Janka

rok temu
Pierwsza tak ale kolejnych się nie opłaca drogo.
Opinia o chwilówce

Sara

rok temu
Szybka decyzja
Opinia o chwilówce

edzia

rok temu
u mnie odmowa nie wiem dlaczego, nie mam zadłużen.
Opinia o chwilówce

Kondzio

2 lata temu
Wszystko sprawnie
Opinia o chwilówce

jacek

2 lata temu
Krótka rozmowa ale Pani rozwiała moje wątpilowści. Polecam
Opinia o chwilówce

Siux

2 lata temu
Mam wrażenie, że większość tych pożyczek to jest wszystko jedno i to samo. Oferty są bardzo do siebie podobne, różnią się szczegółami dosłownie.
Opinia o chwilówce

Ajwen1989

2 lata temu
Dlatego trzeba korzystać i nie brać w tej samej, bo się nie opłaca. Ze 30 jest na pewno darmowych.
Opinia o chwilówce

Krysia

2 lata temu
Wszystko super Polecam!!!
Opinia o chwilówce

Roland

2 lata temu
Nie mogłem dostać darmowej bo brałem już w smart pozyczce. Nie wiem po co robią milion różnych firm jak to i tak wszystko do jednego właściciela należy i tylko raz u niego można za darmo pożyczyć.
Opinia o chwilówce

Tomaszo

2 lata temu
Super firma. Kasa szybko przelana i nie wypytuja o glupoty
Opinia o chwilówce

Walo

2 lata temu
Dobra pożyczka. Pieniądze dotarły bardzo szybko. Polecam.

Złóż wniosek

Lista pożyczek