Kuki


Szczegóły oferty, opinie klientów

Kuki

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 200 zł

Kwota maksymalna: 10000 zł

Wiek: 20 - 75

Dostępna w weekend: TAK

Czas spłaty: 1 - 30 dni

Sprawdzane bazy

BIK
BIG
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

Fincapital Sp. z o.o.

Adres:

ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa

Telefon:

22 349 94 10

Strona www:

https://www.kuki.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Kuki to marka pożyczek krótkoterminowych obecna na polskim rynku stosunkowo od niedawna, bo od 2017 roku. Od razu jednak stała się jedną z atrakcyjniejszych ofert na rynku. Fincapital Sp. z o.o. jest pośrednikiem między klientem a instytucją pożyczkową. Oznacza to, że wybierając ofertę pośrednika, klient zawiera umowę z reprezentowaną instytucją pożyczkową. W tym przypadku jest to Ducatos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa. 

Oferta firmy

Kuki oferuje szybkie, wygodne i korzystne pożyczki krótkoterminowe. Otrzymanie pożyczki od Kuki możliwe jest nawet w ciągu 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej, w przypadku, gdy konto Klienta jest w jednym z banków, z którym współpracuje firma. Konta dostępne są w ośmiu różnych bankach, więc szanse na błyskawiczną pożyczkę są całkiem duże. Minimalna kwota pożyczki to 200 PLN, a maksymalna 10000 PLN. O pieniądze możemy ubiegać się na okres od 1 do 30 dni. Maksymalna kwota pożyczki dostępna jest tylko dla stałych klientów. Za pierwszym razem maksymalnie pożyczyć można 3000 PLN.

Pierwsza pożyczka

Maksymalna kwota: 3000 zł

Czas spłaty: 1-30 dni

Jeśli jesteś nowym klientem w Kuki, pierwszą promocyjną pożyczkę od 250 do 3000 PLN na okres od 1 do 30 dni dostaniesz za 0 PLN. Bez prowizji, bez odsetek, bez dodatkowych opłat. Aby skorzystać z tej opcji wystarczy, że oddasz pożyczkę w terminie. Maksymalna kwota oferowanej pożyczki jest jedną z najwyższych dostępnych na rynku.

Warunki otrzymania

Pożyczkę od Kuki może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

  • jest w wieku od 20 do 75 lat,
  • posiada własny numer telefonu komórkowego,
  • posiada osobisty rachunek bankowy,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
Proces wnioskowania o pożyczkę

Wniosek o pożyczkę można złożyć błyskawicznie w najłatwiejszy dla nowoczesnego klienta sposób, czyli przez Internet. Wystarczy wejść na stronę Kuki, za pomocą suwaków ustawić interesujący nas czas i kwotę pożyczki i kliknąć w przycisk „Weź pożyczkę”. Następnie należy uzupełnić pola w formularzu niezbędnymi danymi (z dowodu osobistego) i przejść do kolejnego etapu, jakim jest weryfikacja danych oraz ostateczne rozpatrzenie przez firmę złożonego przez nas wniosku.

Weryfikacja

W celu potwierdzenia czy jesteśmy tym, za kogo się podajemy pożyczkodawca wymaga przelewu aktywacyjnego na jedno ze swoich ośmiu kont bankowych. Kwota jest symboliczna i wynosi 0.01 PLN. Należy ją przelać z rachunku bankowego należącego do osoby starającej się o chwilówkę. Jeśli nasze konto jest w jednym z banków, w których konto posiada również Kuki, sam proces odbędzie się błyskawicznie, w związku z czym po kilku minutach od wysłania przelewu firma przystąpi do analizowania wniosku. Ten proces również trwa bardzo krótko, więc w sprzyjających okolicznościach możemy cieszyć się z pożyczonych pieniędzy już w 15 minut od złożenia wniosku o pożyczkę.

Kuki sprawdza klienta bardzo skrupulatnie pod kątem zaległości w spłatach zobowiązań finansowych. Zagląda do takich baz informacji jak KRD, BIK, BIG czy ERIF. Warto wziąć pod uwagę, że firma udziela pożyczek również osobom posiadającym już kredyt, czy pożyczkę w innej instytucji.

Warunki kolejnych pożyczek

Koszty pożyczki w Kuki są naprawdę atrakcyjne porównując je do konkurencji. Przy pożyczce 30-sto dniowej  RRSO niezależnie od pożyczanej kwoty wynosi około 916 %, co jest wynikiem jednym z niższych na rynku. Warto również zwrócić uwagę, że po terminowej spłacie pierwszej pożyczki mamy szansę na kwotę nawet 10000 PLN przy kolejnej. Jest to niewątpliwie oferta wyróżniająca się na rynku wysokością maksymalnej kwoty pożyczki.

Przedłużenie spłaty

Klient posiada możliwość dwukrotnego przedłużenia terminu spłaty pożyczki w przypadku pierwszej promocyjnej pożyczki oraz jednokrotnego w przypadku każdej kolejnej. Przedłużenia spłaty możemy dokonać na 7, 14 lub 30 dni. Pożyczka zostaje przedłużona w momencie dokonania opłaty za przedłużenie w wysokości zależącej od długości przedłużenia oraz wysokości pożyczki.

W przypadku braku terminowej spłaty pożyczkodawca zastrzega sobie prawo do naliczania maksymalnych odsetek za opóźnienie w wysokości dwukrotności sumy stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego oraz 5,5 punktów procentowych w skali roku, obowiązujących w dniu zwrotu pożyczki. Długoterminowy brak spłaty może skutkować również przekazaniem danych pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej. Pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego i egzekucyjnego w przypadku ich wystąpienia.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Dudek

rok temu
Dostepna w weekend a nie ma z nimi kontaktu bez sensu
Opinia o chwilówce

łuki

2 lata temu
warunki naprawdę dobre, polecam.
Opinia o chwilówce

Dżaba

2 lata temu
wjechali na rynek z grubej rury, te reklamy w tv bez przerwy. Ale muszę przyznać, że firma dobra, oceniam na 10, bo żadnych problemów z darmową za 3000zł.
Opinia o chwilówce

JaSam

2 lata temu
Lepsze niż te wszystkie Łongi, Lendony i inne Wiwusy.
Opinia o chwilówce

Krzych

2 lata temu
Bardzo solidna firma. Polecam jeśli ktoś jest w potrzebie.

Złóż wniosek

Lista pożyczek