Freezl


Szczegóły oferty, opinie klientów

Freezl

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 5000 zł

Kwota maksymalna: 5000 zł

Wiek: 18 - ?

Dostępna w weekend: TAK

Czas spłaty: 1 - 65 dni

Sprawdzane bazy

BIG
BIK
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.

Adres:

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Telefon:

+ 48 22 87 383 87

Strona www:

https://freezl.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Freezl jest to pożyczkodawca, który udziela krótkoterminowych pożyczek całkowicie online. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz szybkości otrzymania pożyczki firmie zaufało wiele klientów. Jest to marka, która należy do firmy Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.

Oferta firmy

Freezl oferuje pożyczki krótkoterminowe od 100 PLN do 5000 PLN na okres od 1 do 65 dni bez dodatkowych zaświadczeń. Kwota maksymalna dostępna jest dla klientów wnioskujących pierwszy raz o pożyczkę. Jednak w przypadku pierwszej pożyczki możemy dostać pieniądze jedynie na maksymalnie 35 dni. Firma udostępnia promocyjną darmową pożyczkę, nie jest ona jednak zbyt duża, gdyż za pierwszym razem możemy wnioskować bez dodatkowych opłat jedyni o 100 PLN. W porównaniu do konkurencji jest to bardzo niska kwota. Dla stałych klientów pożyczkodawca przygotował specjalną ofertę, czyli co piątą darmową pożyczkę do 5000 PLN, bez żadnych ukrytych opłat.

Pierwsza pożyczka

Maksymalna kwota: 100 zł

Czas spłaty: 1-35 dni

Pożyczka w ramach promocji oferowanej przez firmę Freezl udzielana jest za darmo, jednak kwota, jaką możemy uzyskać bez naliczania dodatkowych opłat jest stosunkowo niska w porównaniu do ofert dostępnych na rynku i wynosi 100 PLN. Klient składając wniosek po raz pierwszy może liczyć na maksymalną kwotę pożyczki w wysokości 5000 PLN jednak musimy liczyć się z doliczeniem dodatkowych opłat, jest to dość wysoka kwota pierwszej pożyczki, jaką możemy uzyskać na tle konkurencji. Przy pierwszej pożyczce termin spłaty zobowiązania wynosi 35 dni.

Warunki otrzymania

Aby otrzymać pożyczkę w firmie Freezl należy spełnić następujące warunki:

  • Być obywatelem Rzeczypospolitej Polski oraz mieszkać na terenie Polski,
  • Mieć ukończone 18 lat,
  • Posiadać stały dochód,
  • Posiadać aktywny numer telefonu oraz adres mailowy,
  • Posiadać osobisty numer rachunku bankowego,
  • Założyć profil na stornie internetowej freezl
Proces wnioskowania o pożyczkę

Cały proces wnioskowania o pożyczkę przebiega w 4 podstawowych etapach. Aby zawnioskować o pożyczkę należy za pomocą specjalnych suwaków wybrać odpowiednią kwotę oraz okres, na jaki chcemy zaciągnąć zobowiązanie. W tym samym miejscu zostanie również przedstawiony koszt pożyczki łącznie z opłatami dodatkowymi. Następnie wypełniamy formularz pożyczkowy, w którym umieszczamy dane osobowe. Ważne, aby uzupełnione dane były poprawne. Na tym etapie możemy wykorzystać logowanie poprzez np. Facebooka, co jest nowością wśród pożyczkodawców. Kolejnym etapem jest potwierdzenie rachunku bankowego za pomocą usług Instantor, dzięki czemu nie ma potrzeby wykonywania przelewu weryfikacyjnego.  Po weryfikacji zostanie wydana decyzja i jeżeli jest ona pozytywna, pieniądze zostaną przelane za pomocą serwisu BlueMedia. Zwykle trwa to od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, jest to jednak zależne od pracy banku, w którym posiadamy rachunek bankowy.

Weryfikacja

Weryfikacja potencjalnego klienta odbywa się w sposób natychmiastowy, dzięki usłudze Instantor. Nie musisz wykonywać przelewu weryfikacyjnego. Firma Freezl weryfikuje pożyczkobiorców w Biurach Informacji Kredytowej S.A. (BIK), Krajowym Rejestrze Długów S.A. (KRD), oraz BIG Infomonitor S.A. Jeżeli posiadasz negatywny wpis w tych bazach Twoje szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji maleją.

Warunki kolejnych pożyczek

Freezl oferuje pożyczki od 100 do 5000 PLN na okres od 1 do 65 dni, maksymalna kwota dostępna jest już przy pierwszej pożyczce, ale tylko na okres 35 dni. Przy kolejnych pożyczkach mamy możliwość wybrania terminu spłaty nawet do 65 dni.  

Pożyczkodawca wprowadził dla stałych klientów co piątą pożyczkę do 5000 PLN za darmo.

 Przykładowe koszty pożyczki 1000 zł na 35 dni wynoszą łącznie 352,75 PLN, a RRSO wynosi 1301%. Jeżeli zdecydowalibyśmy się na pożyczkę w wysokości 5000 PLN na 65 dni to całkowite koszty wynoszą 1606,15 PLN.

Przedłużenie spłaty

Pożyczkodawca, który zaciąga pożyczkę zobowiązany jest do terminowej spłaty zobowiązania, gdyż w przypadku opóźnień w spłacie naliczone zostaną odsetki, a także może zostać wszczęte postępowanie windykacyjne. Pożyczkobiorca może zostać wpisany również do stosownych rejestrów dłużników.

Jeżeli nastąpi problem ze spłatą pożyczki w określonym terminie należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu rozwiązania problemu od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 19:00, ale również w sobotę i niedzielę w godzinach od 09:00 do 17:00.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Tosia

rok temu
Ode mnie leci Maks ocena
Opinia o chwilówce

Robson

rok temu
Faktycznie pierwsza darmowa do 100 zl to bez szału ale dla stałych klientów mają naprawde spoko oferte tym bardziej dostepnosc przy pierwszej pozyczce 5000 zl
Opinia o chwilówce

Lolka

rok temu
Może i tak ale duzo firm ma teraz darmowych pozyczek nawet do 3000
Opinia o chwilówce

Asior

rok temu
Się szarpneli 100 zl darmowej normalnie szok.

Złóż wniosek

Lista pożyczek