Finbo


Szczegóły oferty, opinie klientów

Finbo

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 200 zł

Kwota maksymalna: 10000 zł

Wiek: 20 - 75

Dostępna w weekend: TAK

Czas spłaty: 1 - 30 dni

Sprawdzane bazy

BIG
BIK

Kontakt

Pełna nazwa:

Fincapital Sp. z o.o.

Adres:

ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa

Telefon:

22 266 81 70

Strona www:

https://www.finbo.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Firma Finbo oferuje pożyczki online nawet do 10000 PLN na okres 30 dni, a dla pierwszych klientów do 3000 PLN za darmo bez dodatkowych zaświadczeń. Właścicielem marki jest Fincapital SP. z o.o., który jest pośrednikiem dla firmy PrimaStar Sp. z o.o. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przyszłych klientów starając się, aby oferta była korzystna, szybka i wygodna.

Oferta firmy

Finbo oferuje pożyczki krótkoterminowe od 200 do 10000 PLN na okres od 1 do 30 dni całkowicie przez Internet, dostępne przez 7 dni w tygodniu. Dla nowych klientów firma umożliwia zaciągnięcie pożyczki w wysokości od 200 do 3000 PLN  na okres od 1 do 30 dni, a w ramach promocji możemy ją otrzymać bez żadnych opłat pod warunkiem, że zostanie dokonana spłata w wyznaczonym terminie. Natomiast dla stałych klientów pożyczkodawca umożliwia otrzymanie pożyczki aż do 10000 PLN. Jest to jedna z najwyższych kwot pożyczek krótkoterminowych dostępnych na rynku.

Pierwsza pożyczka

Maksymalna kwota: 3000 zł

Czas spłaty: 1-30 dni

Pożyczka w ramach promocji oferowanej w Finbo dla nowych klientów udzielana jest za darmo. Kwota jaką możemy uzyskać bez naliczania dodatkowych opłat jest stosunkowo wysoka w porównaniu do ofert dostępnych na rynku i wynosi 3000 PLN na okres 30 dni.  Promocja na pierwszą pożyczkę bez opłat będzie obowiązywała oczywiście w momencie spłacenia zobowiązania w wyznaczonym terminie.

Warunki otrzymania

Finbo oferuję pożyczki dla osób fizycznych, które spełniają następujące warunki:

  • są w wieku od 20 do 75 lat,
  • posiadają obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej oraz miejsca zamieszkania na terenie Polski,
  • posiadają ważny dowód osobisty,
  • posiadają osobisty rachunek bankowy oraz numer telefonu komórkowego,
  • posiadają zdolność do wykonywania czynności prawnych.
Proces wnioskowania o pożyczkę

Finbo oferuje pożyczki krótkoterminowe całkowicie przez Internet w trzech prostych i szybkich krokach.

Na stronie internetowej pożyczkodawcy wybieramy interesującą nas kwotę oraz okres spłaty zobowiązania. W przypadku jeżeli pożyczamy pierwszy raz, musimy wypełnić formularz rejestracyjny swoimi danymi osobowymi. Następnie wykonujemy przelew weryfikacyjny w wysokości 0.01 zł w celu potwierdzenia danych. Ważne, aby przelew był dokonywany z konta, którego jesteśmy właścicielem.

Decyzja o rozpatrzonym wniosku będzie przesłana poprzez wiadomość SMS oraz drogą mailową. Taka informacja będzie również widoczna w profilu na stronie pożyczkodawcy. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze mogą pojawić się na naszym koncie nawet w przeciągu 15 minut (jeśli posiadamy konto w banku, z którym współpracuje firma Finbo). Posiadając konto w innym banku realizacja przelewu może trwać jeden dzień, wszystko zależy od godzin pracy danego banku.

Weryfikacja

Weryfikacja danych osobowych klienta odbywa się poprzez tradycyjny przelew weryfikacyjny w wysokości 0.01 PLN. Pożyczkodawca sprawdza w ten sposób dane, jakie zostały uzupełnione we wniosku z danymi właściciela konta bankowego, czyli czy są one zgodne. Dzięki temu, że firma Finbo współpracuje z wieloma bankami (PKO Bank Polsk /Inteligo, Pekao SA, mBank/BRE Bank /, MultiBank, Santander / BZ WBK, ING Bank Śląski, Alior Bank, Millennium Bank, Getin Bank) przelew weryfikacyjny może dotrzeć błyskawicznie.

Pożyczkodawca sprawdza historię kredytową potencjalnego klienta w rejestrach BIG Infomonitor oraz BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Jeżeli posiadamy negatywny wpis w jednej z tych baz, szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji są niewielkie.

Warunki kolejnych pożyczek

Przy kolejnej pożyczce w firmie Finbo możemy skorzystać z maksymalnej dostępnej kwoty, czyli 10000 PLN na okres 30 dni, jednak musimy liczyć się z kosztami dodatkowymi doliczonymi do wybranej opcji pożyczki. Pożyczkobiorca ma podgląd przed decyzją, jaki będzie dodatkowy koszt pożyczki z opłatami, dzięki czemu może dokładnie przemyśleć decyzję, czy dana opcja będzie dla niego dogodna.

Kwota 10000 PLN na okres 30 dni jaką oferuje firma Finbo sprawia, że oferta staję się atrakcyjna wśród dostępnych na rynku pożyczek krótkoterminowych. Przykładowe opcje pożyczki z uwzględnieniem kosztów dodatkowych przedstawiają się następująco:

  • Kwota 4000 PLN na okres 30 dni: koszty dodatkowe 1000.30 PLN, a RRSO wynosi 1411.43%
  • Kwota 7000 PLN na okres 30 dni: koszty dodatkowe 1750.50 PLN, a RRSO wynosi 1411.48%
  • Kwota 10000 PLN na okres 30 dni, koszty dodatkowe 2500.70 PLN, a RRSO wynosi 1411.36%
Przedłużenie spłaty

Finbo umożliwia przedłużenie terminu spłaty na 7, 14, 30 dni, w przypadku pierwszej pożyczki przedłużenia terminu spłaty możemy dokonać jednokrotnie. Szczegóły dotyczące możliwości wydłużenia znajdziemy w Profilu Klienta. Jeżeli nie dokonamy spłaty w terminie, to zgodnie z umową pożyczki mogą zostać naliczone odsetki za zwłokę w spłacie.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Karol22

rok temu
Polecam pożyczkodawce!
Opinia o chwilówce

Paweł

rok temu
Zachecam do skorzystania jesli ktos sie zastanawia
Opinia o chwilówce

Seba

rok temu
Mało znana ale dobra firma
Opinia o chwilówce

Gosiek

rok temu
Nie znałam wcześniej ale spróbowałam i polecam szybko cała rejestracja i kasa tez

Złóż wniosek

Lista pożyczek