Fastero


Szczegóły oferty, opinie klientów

Fastero

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 100 zł

Kwota maksymalna: 3000 zł

Wiek: 20 - 70

Dostępna w weekend: TAK

Czas spłaty: 15 - 30 dni

Sprawdzane bazy

BIK
BIG
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

Polcredit Sp. z o.o

Adres:

ul. Pokorna 2 lok. 1044, 00-199 Warszawa

Telefon:

+22 228 21 23

Strona www:

https://www.fastero.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Firma Fastero należy do PolCredit Sp. z o.o., która z kolei założona została, jako polski oddział firmy Lateko Lizings, prężnie działającej na Litwie oraz Łotwie, gdzie została powołana do życia w 1997. Instytucja ta odnosi od lat sukcesy na rynku ciesząc się coraz większym zaufaniem i zainteresowaniem klientów, oferując pożyczki krótkoterminowe całkowicie online z ograniczonymi formalnościami do minimum. PolCredit posiada również jedną ze znanych firm pożyczkowych ŁatwyKredyt.

Fastero dostosowuje oferty do indywidualnych potrzeb klienta z możliwością skorzystania z szybkiej pożyczki przez siedem dni w tygodniu.

Oferta firmy

Firma Fastero w swojej ofercie posiada pożyczkę krótkoterminową od 100 do 3000 PLN na okres od 15 do 30 dni, jednak maksymalna kwota nie jest dostępna przy pierwszej pożyczce. Nowy klient może liczyć na kwotę do 1500 PLN do 30 dni na spłatę. Maksymalna kwota udostępniona jest już przy kolejnym wnioskowaniu o pożyczkę, ale doliczone zostaną już wszystkie opłaty. Pożyczkobiorca może składać wniosek przez siedem dni w tygodniu.

Pierwsza pożyczka

Maksymalna kwota: 1500 zł

Czas spłaty: 15-30 dni

Fastero oferuje w ramach promocji pierwszą darmową pożyczkę na kwotę od 100 do 1500 PLN na okres od 15 do 30 dni, czyli oddajemy tyle ile pożyczyliśmy pod warunkiem, że spłacimy zobowiązanie w wyznaczonym terminie. Kwota pierwszej pożyczki w porównaniu do konkurencji nie jest zbyt wysoka, gdyż możemy się już spotkać z pierwsza darmową pożyczką w wysokości nawet do 3000 PLN.

Warunki otrzymania

Aby otrzymać pożyczkę w firmie Fastero należy spełnić kilka podstawowych warunków:

 • być w wieku od 20 do 70 lat,
 • posiadać obywatelstwo Polskie oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski,
 • posiadać ważny dowód osobisty,
 • posiadać adres email oraz aktywny numer telefonu,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • posiadać pozytywną historię finansową w rejestrze dłużników BIK, BIG, KRD oraz ERIF,
 • wypełnić poprawnie wniosek o pożyczkę oraz dokonać rejestracji na stronie pożyczkodawcy.
Proces wnioskowania o pożyczkę

Na stronie pożyczkodawcy wybieramy kwotę oraz okres, jaki nas interesuje, a następnie wypełniamy formularz wpisując dane osobowe. Ważne, aby dane były wypełnione prawidłowo, gdyż wpływa to na uzyskanie pozytywnej decyzji.

Po wypełnieniu wniosku potwierdzamy dane osobowe za pomocą trzech metod:

Po weryfikacji danych, pożyczkodawca weryfikuje historię kredytową w bazie dłużników BIK, BIG, KRD oraz ERIF, a następnie zostanie wydana decyzja, o której zostaniemy poinformowani drogą sms-ową. W ciągu 15 minut od wydanej decyzji zostaną przesłane pieniądze na rachunek bankowy podany w wniosku bądź zostanie umożliwiona wypłata gotówki na poczcie. Na adres e-mail zostaną przesłane informacje wraz z umową pożyczki.

O kolejną pożyczkę możemy wnioskować poprzez zalogowanie się do swojego profilu lub składając wniosek telefonicznie.

Weryfikacja

Firma Fastero wychodzi naprzeciw potrzebom swoich przyszłych klientów oraz dostosowuje wnioskowanie o pożyczkę do każdej grupy klientów. Weryfikacja danych osobowych odbywa się przy pomocy trzech znanych metod:

 • Wykonując przelew z konta, którego jesteśmy właścicielami w wysokości 0.01 PLN na jedno z dostępnych kont pożyczkodawcy,
 • Za pomocą systemu Kontomatik, który jest szybkim i bezpiecznym sposobem weryfikacji danych, (po zalogowaniu się do banku system atematycznie potwierdza nasze dane osobowe),
 • Wykorzystując Czek GIRO, jest to opcja weryfikacji dla osób, które nie posiadają osobistego konta bankowego, a gotówkę mogą odebrać w dowolnej placówce Poczty Polskiej.

Pożyczkodawca sprawdza naszą historię kredytową w następujących rejestrach dłużników: BIK, BIG, KRD oraz ERIF, czyli tak naprawdę w większości dostępnych baz na rynku, dzięki temu zabezpiecza się przed niewiarygodnymi pożyczkobiorcami. Jeżeli posiadamy zadłużenie, bądź negatywny wpis w którejś z tych baz otrzymamy decyzję negatywną.

Warunki kolejnych pożyczek

Wnioskując o kolejną pożyczkę mamy możliwość skorzystania z maksymalnej dostępnej kwoty 3000 PLN na okres 30 dni. Złożyć wniosek można przez swój profil bądź drogą telefoniczną. Następna pożyczka nie jest objęta promocją i musimy liczyć się z kosztami dodatkowymi doliczonymi do pożyczonej kwoty.

Przykładowy koszt kolejnej pożyczki w firmie Fastero: RRSO wynosi 1821.80% i jest niezależne od kwoty:

 • Kwota pożyczki 2000 PLN na okres 30 dni: dodatkowe koszty 550 zł,
 • Kwota pożyczki 2500 PLN na okres 30 dni: dodatkowe koszty 687.5 PLN,
 • Kwota pożyczki 3000 PLN na okres 30 dni: dodatkowe koszty 825 PLN.
Przedłużenie spłaty

Pożyczkodawca umożliwia skorzystanie z refinansowania przy pierwszej pożyczce, czyli przedłużenia terminu spłaty, ale za dodatkową opłatą w postaci prowizji. Jeżeli nie możemy skorzystać z opcji refinansowania i nie dokonamy spłaty w wyznaczonym terminie, zostaną nam naliczone odsetki za zwłokę.

Opinie klientów


Brak komentarzy

Złóż wniosek

Lista pożyczek