CreditStar


Szczegóły oferty, opinie klientów

CreditStar

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 100 zł

Kwota maksymalna: 5000 zł

Wiek: 18 - ?

Dostępna w weekend: TAK

Czas spłaty: 5 - 90 dni

Sprawdzane bazy

BIK
BIG
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

Creditstar Poland Sp z o. o.

Adres:

ul. Grochowska 306/308; Warszawa 03-840

Telefon:

22 307 51 53

Strona www:

https://www.creditstar.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Creditstar jest międzynarodową grupą, która działa na rynku finansowym od 2006 roku, a od 2013 na terenie Polski. Proponuje elastyczne i przejrzyste produkty finansowe, spełniając przy tym oczekiwania potencjalnych klientów. Pożyczkodawca zbudował zaufanie klientów dzięki pozytywnym relacjom z pożyczkobiorcami oraz krótkiej i szybkiej procedurze pożyczkowej bez zbędnych formalności. Klienci Creditstar mogą liczyć na krótkoterminowe wsparcie finansowe od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 20:00.

Oferta firmy

CreditStar w swojej ofercie posiada pożyczki od 100 do 5000 PLN na okres od 5 do 90 dni. Składając wniosek po raz pierwszy możemy ubiegać się o maksymalną kwotę 1500 PLN na okres 30 dni. W swojej ofercie pożyczkodawca nie posiada pierwszych darmowych chwilówek, więc do kwoty pożyczki musimy doliczyć dodatkowe opłaty. Dodatkowy koszt przy maksymalnej kwocie wynosi 417.33 PLN, czyli spłacamy 1917.33 PLN. Już przy drugiej pożyczce będzie dla nas dostępna kwota nawet do 5000 PLN na okres 30 dni. Dla terminowych klientów, którzy regulują swoje zobowiązania w wyznaczonym terminie pożyczkodawca umożliwia pożyczki nawet do 90 dni od trzeciej pożyczki.

 

Warunki otrzymania

CreditStar, jako odpowiedzialny pożyczkodawca rozpatruje z duża starannością każdy złożony wniosek, zatem potencjalny klient powinien spełnić następujące wymagania:

  • posiadać stałe dochody,
  • być w wieku co najmniej 18 lat oraz posiadać ważny dowód osobisty,
  • być w posiadaniu aktywnego numeru telefonu,
  • posiadać pozytywną wiarygodność kredytową,
  • wypełnić poprawnie wniosek o prawdziwe dane osobowe.
Proces wnioskowania o pożyczkę

Aby otrzymać pożyczkę w firmie CreditStar wystarczy przejść kilka podstawowych kroków całkowicie online.

Na głównej stronie pożyczkodawcy wybieramy kwotę oraz okres spłaty zobowiązania za pomocą suwaków, a następnie przechodzimy do składania wniosku. Należy wypełnić formularz o dane osobowe, czyli imię i nazwisko, PESEL itd. Ważne, aby dane podane we wniosku było prawdziwe. Następnym krokiem będzie potwierdzenie tożsamości za pomocą tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0.01 PLN. Pożyczkodawca również wymaga podanie różnych informacji finansowych w celu sprawdzenia wiarygodności kredytowej i jest to opcja całkowicie bezpieczna ze względu na poufność danych klienta.

Gdy wykonamy powyższe czynności nasz wniosek zostanie rozpatrzony przez pożyczkodawcę, a o wydanej decyzji zostaniemy powiadomieni drogą smsową bądź mailową. CreditStar zastrzega, że czasami może skontaktować się z nami przedstawiciel w celu uzyskania dodatkowych informacji pomocnych w podjęciu decyzji. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostaną natychmiast skierowane na konto bankowe (zazwyczaj są już na koncie klienta w ciągu 15 minut).

Weryfikacja

Weryfikacja danych osobowych uzupełnionych we wniosku pożyczkowym odbywa się za pomocą tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego w wysokości  0.01 PLN. Ważne, aby konto, z którego dokonujemy przelewu należało do osoby składającej wniosek. CreditStar nie udostępnia możliwości skorzystania z innej metody potwierdzenia danych osobowych.

Creditstar, jako odpowiedzialny pożyczkodawca sprawdza dokładnie historię kredytową swoich potencjalnych klientów. Weryfikowane bazy:

Warunki kolejnych pożyczek

Składając wniosek po raz drugi w firmie CreditStar mamy możliwość wzięcie pożyczki w wysokości 2000 PLN na okres 30 dni, a dla solidnych i terminowych pożyczkobiorców firma umożliwi przy trzeciej pożyczce zwiększenie limitu do 5000 PLN na okres 90 dni.

Przykładowe kwoty i koszty pożyczki:

  • Kwota 2000 PLN na okres 30 dni do spłaty łączna kwota 2556.44 PLN, czyli koszty dodatkowe wynoszą 556.44 PLN.
  • Kwota 3000 PLN na okres 2 miesięcy, do spłaty łączna kwota 3937.6 PLN, czyli koszty dodatkowe wynoszą 937.6 PLN, a na okres 3 miesięcy koszty dodatkowe wynoszą 1026.63 PLN,
  • Kwota 5000 PLN na okres 2 miesięcy, do spłaty łączna kwota 6562.66 PLN, czyli koszty dodatkowe wynoszą 1562.66 PLN, a na okres 3 miesięcy koszty dodatkowe wynoszą 1711.06 PLN.
Przedłużenie spłaty

Creditstar nie umożliwia przedłużenia terminu spłaty zobowiązania, dlatego ważne, aby pilnować terminu spłaty pożyczki. W przypadku problemów ze spłatą w terminie należy skontaktować się z działem obsługi klienta w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania.

W przypadku braku uregulowania długu w terminie mogą zostać wszczęte działania upominawcze poprzez monity oraz mogą zostać naliczone odsetki karne. Co gorsze brak spłaty będzie wiązał się z działania windykacyjnymi.  W ostateczności sprawa trafi do sądu i na drogę postępowania komorniczego, a dłużnik zostanie wpisany do rejestrów, co może na przyszłość uniemożliwić zaciągnięcie kolejnej pożyczki.

Opinie klientów


Opinia o chwilówce

Wiesław B.

rok temu
Całkiem sporo sobie liczą za pożyczkę. Brałem w ostateczności. Ale ogólnie to obsługa całkiem miła i sprawna.

Złóż wniosek

Lista pożyczek