BigCredit


Szczegóły oferty, opinie klientów

BigCredit

Informacje ogólne

Kwota minimalna: 100 zł

Kwota maksymalna: 10000 zł

Wiek: 21 - 75

Dostępna w weekend: NIE

Czas spłaty: 1 - 30 dni

Sprawdzane bazy

BIK
BIG
ERIF
KRD

Kontakt

Pełna nazwa:

ZOEFIN PL Sp. z o.o.

Adres:

Chłodna 6, 16-400 Suwałki

Telefon:

22 350 00 00

Strona www:

https://www.bigcredit.pl

Złóż wniosek

Obsługa

 

Szybkość

 

Warunki

 

Krótka charakterystyka

Właścicielem firmy BigCredit jest ZOEFIN PL Sp. z o.o., której siedziba znajduje się na terenie Litwy, a na polskim rynku działa od 2014 roku, świadcząc usługi w zakresie pożyczek krótkoterminowych od poniedziałku do piątku w godzinach 8-19. Firma stawia na szybkość oraz prostotę całego procesu wnioskowania o pożyczkę, podejmując współpracę z rzetelnymi i uczciwymi klientami.

Oferta firmy

BigCredit oferuje pożyczkę krótkoterminową od 100 aż do 10000 PLN na okres od 1 do 30 dni, w ofercie nie posiada pożyczek ratalnych. Pożyczając po raz pierwszy możemy uzyskać maksymalnie 2000 PLN na okres 30 dni, jeśli jednak chcemy skorzystać z promocji „30 dni za darmo” możemy wnioskować o maksymalnie 1500 PLN, czyli oddajemy tyle ile pożyczyliśmy.. Następne pożyczki wiązać będą się kosztami dodatkowymi, a całkowita kwota do spłaty będzie już wyższa.

Pierwsza pożyczka

Maksymalna kwota: 2000 zł

Czas spłaty: 30

Pożyczając po raz pierwszy w firmie BigCredit możemy wnioskować maksymalnie o 2000 PLN na okres 30 dni. Z tym, że w tym przypadku musimy liczyć się z kosztami dodatkowymi. Pożyczkodawca w ramach promocji „30 dni za darmo” udziela darmowej pożyczki do kwoty 1500 PLN, oczywiście pod warunkiem, że zobowiązanie zostanie uregulowane zgodnie z terminem. 

Jeżeli zdecydujemy się na maksymalną kwotę pożyczki 2000 PLN koszty dodatkowe wyniosą 543,96 zł, a RRSO wynosi 1767,14%.

Warunki otrzymania

Aby zawnioskować o pożyczkę w BigCredit wystarczy spełnić kilka podstawowych warunków, a są to:

  • Być w przedziale wiekowym od 21 do 75 lat,
  • Posiadać polskie obywatelstwo,
  • Posiadać stałe zatrudnienie,
  • Posiadać pozytywną historię finansową.

Firma nie wymaga żadnych dodatkowych zaświadczeń, wystarczy ważny dowód osobisty.

Proces wnioskowania o pożyczkę

Proces wnioskowania o pożyczkę jest całkowicie prosty i szybki. Wystarczy, że na głównej stronie pożyczkodawcy wybierzemy interesującą nas kwotę oraz okres spłaty, a następnie dokonamy rejestracji uzupełniając podstawowe dane osobowe.

Potwierdzenie tożsamości odbywa się za pomocą tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego w wysokości 00, 1 PLN. Ostatnim krokiem jest oczekiwanie na decyzję pożyczkową, jeżeli wniosek zostanie zaakceptowany pożyczkodawca natychmiast wydaje decyzję o przelewie środków na wskazane konto.

Weryfikacja

Weryfikacja danych osobowych odbywa się za pomocą tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0, 01 PLN, pożyczkodawca nie posiada innej metody weryfikacji danych, zatem musimy oczekiwać, aż przelew zaksięguje się na koncie.

Składając wniosek w BIGCredit, musimy mieć na uwadze, że pożyczkodawca dokona weryfikacji historii kredytowej w BIK, KRD ERIF oraz BIG Infomonitor. Jeżeli posiadamy negatywną historię oraz wpis w jednej z tych baz nasze szanse na otrzymanie pożyczki maleją. Dzięki takim praktykom pożyczkodawca ma pewność, że potencjalny klient będzie w stanie regulować swoje zobowiązanie na czas.

Warunki kolejnych pożyczek

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z kolejnych pożyczek w firmie BigCredit maksymalna kwota, jaka będzie dostępna do 10000 PLN na 30 dni, jest to bardzo atrakcyjna i wysoka kwota w przypadku pożyczek krótkoterminowych w porównaniu do konkurencji. Do całkowitej kwoty do spłaty należy doliczyć oczywiście koszty dodatkowe takie jak prowizja, a zmienia się ona w zależności od kwoty oraz okres spłaty.

Jak wiadomo, najważniejszym czynnikiem wyboru przez klienta danej oferty pożyczkowej są opłaty dodatkowe. W przypadku BigCredit przedstawiają się one następująco:

  • 3000 PLN na okres 30 dni, 815, 94 PLN kosztów;
  • 7000 PLN na okres 30 dni, 1903, 86 PLN kosztów,
  • 10000 PLN na okres 30 dni, 2719, 80 PLN kosztów.
Przedłużenie spłaty

W momencie problemów ze spłatą pożyczki w terminie, BigCredit niestety nie umożliwia przedłużenia okresu spłaty.

Jeżeli zobowiązanie nie zostanie uregulowane pożyczkodawca może podjąć odpowiednie kroki, które mogą spowodować poważne konsekwencje. Przede wszystkim mogą zostać naliczone odsetki za zwłokę, monity listowne i telefoniczne, skierowanie sprawy do firmy windykacyjnej, uruchomienie postępowania sądowego oraz wszczęcie egzekucji komorniczej. Pożyczkodawca również dokona wpisu do rejestru dłużników, co w przyszłości może spowodować utrudnienie otrzymaniu pożyczki, kredyt itd, dlatego ważne, aby pilnować terminu spłaty. Dlatego ważne, aby przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z pożyczki zastanawiać się, czy będziemy w stanie uregulować dług.

Opinie klientów


Brak komentarzy

Złóż wniosek

Lista pożyczek